МЕНЮ


11:39

Павло ТопчійУ свої тридцять років Павло Топчій, нині депутат Кіровоградської міської ради, устиг і власний бізнес створити, і попрацювати заступником міського голови, і стати відомою постаттю в кіровоградському політикумі. Кореспондент «Вечірньої газети» вирішив з’ясувати, як йому це вдалося.

переглядів: 4031
11:29

У липні діти з особливими потребами та їхні батьки, які входять до обласної громадської організації матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері», побували в чудовому, святому куточку – Свято-Миколаївському Лебединському жіночому монастирі, який розташований у селі Лебедині Шполянського району Черкаської області, та пройнялися красою тамтешньої природи, гостинністю мешканців монастиря.

переглядів: 1537
11:20

Як зазначається в ст. 635 Цивільного кодексу України, попереднім є договір, сторони якого зобов’язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір у майбутньому (основний договір) на умовах, передбачених попереднім договором. Попередній договір укладається у формі, встановленій для основного договору, а якщо форма основного договору не встановлена - то в письмовій формі.

переглядів: 3662
11:10

Четвертого серпня виповнилося 70 років з дня останнього бою, який дали захисники Кіровограда німецько–фашистським окупантам у 1941 році. З цієї нагоди біля пам’ятного знака, що біля обласної друкарні, відбувся мітинг.

переглядів: 2087
11:05

Шостого серпня виповнилось 70 років викладачу Державної льотної академії України Віктору Іванову.

переглядів: 1498
11:01

Днями Борису Михайловичу Іванову виповнилось 95 років. Важке життя випало на долю ветерана. Всього було вдосталь: – і обпалена війною молодість, і важке повоєнне лихоліття, і наповнений трудовими буднями шлях робітника «Червоної зірки». Давно Борис Михайлович перебуває на заслуженому відпочинку, але ветерана добре пам’ятають та шанують такі ж, як і він сам, ветерани Великої Вітчизняної, і колишні колеги по заводу, і нинішнє керівництво цього відомого в місті підприємства.

переглядів: 1435
10:56

Нещодавно дев’яносторіччя з дня народження відзначав житель Кіровограда, ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Миколайович Іванов. В роки війни Іван Миколайович служив сержантом артилерії, пройшов усю війну, дійшов до Варшави, де і був тяжко поранений.

переглядів: 1444
10:39

Темні відголоски дев’яностих років інколи лунають і в наш час. Ані чесна праця, ані навіть крадіжки не видаються деяким людям прийнятним способом здобуття грошей. Натомість вони виходять на стежину жорстокого розбою.

переглядів: 1452
10:28

Здавалось би, тюрма – це єдине місце, де можна не турбуватися про оплату житлово-комунальних послуг. Проте, виявляється, від цього обов’язку не звільняє і статус в’язня.

переглядів: 1310
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.42721 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua