МЕНЮ


10:25

Злодії деградують все більше. Приміром, один житель Долинської нічого не знав про те, що в супермаркетах працюють камери відеспостереження.

переглядів: 1328
10:19

Ледь не потрапив до в’язниці на три роки учень Новоукраїнського ПТУ за те, що з електрошокером грабував перехожих.

переглядів: 1420
10:15

Навесні минулого року у ВАТ «Кредмаш» (Світловодськ), яке виготовляє ключі для домашнього консервування, занепокоїлися тим, що у продажу з’явилася «ліва» продукція з їхньою символікою – літерою «К» на ручках.

переглядів: 2232
10:09

Вихователька групи продовженого дня однієї із шкіл Новоархангельська постала недавно перед судом.

переглядів: 1280
10:06

10 «одноруких бандитів» вилучено з підпільного грального залу у місті Бобринці.

переглядів: 1476
11:24

У дорожників Кіровограда нині гаряча пора – тривають ремонти доріг. Всього заплановано використати понад сім мільйонів гривень. На сьогодні здійснено капітальних та поточних ремонтів дорожнього покриття на два мільйони гривень.

переглядів: 1437
11:19

У літню спеку рівень захворюваності на кишкові інфекції, як правило, зростає. Як вберегти себе від небезпечних захворювань, дає поради заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова.

переглядів: 2243
11:14

У Малій Висці 50-річний чоловік захворів на ботулізм. Недугу «підхопив», скуштувавши консервований м’ясний паштет. Незважаючи на те, що фахівці Маловисківської районної санепідстанції роз’яснили членам родини, що рештки паштету треба знищити, через місяць ним вирішив пообідати 29-річний син потерпілого. І, зрозуміло, із тим же діагнозом теж потрапив у лікарню.

переглядів: 1654
10:56

Володимир ЯцолаГоловне – щоб жила в наших серцях і в суспільній свідомості пам’ять про Володимира Яцолу, що непідвладна плинові літ.
Іван ДРАБЧУК

Нещодавно в Інтернеті створено сайт „Золотий фонд української естради”, який розповідає про найкращих композиторів, співаків та поетів-піснярів 50-90-х років ХХ століття, тобто радянської доби. Тут я й відшукав єдиного земляка, про існування якого „рідний край” донедавна і не здогадувався. А от у Прикарпатті, на Івано-Франківщині, які стали для талановитого композитора і аранжувальника Володимира Яцоли ще одним „рідним краєм” він – ледве не культова постать. Там його навіть називають „Прикарпатським Івасюком”. Чому беру вислів „рідний край” у лапки, стане зрозуміло з подальшої розповіді.

переглядів: 6534 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43771 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua