МЕНЮ


10:49

Колишні кіровоградці засновники й багаторічні керівники хореографічного ансамблю «Метелиця» відділу сім’ї і молоді міської ради Алла і Віталій Ланкмілери уже п’ять років навчають танцям вихованців одного з московських кадетських корпусів – початковому навчальному закладі з повним пансіоном і військовою підготовкою.

переглядів: 1788
10:45

Чотирнадцять років тому з метою соціального обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, був створений територіальний центр Ленінського району міста Кіровограда. Сьогодні на обліку в нашому закладі – близько чотирьох тисяч громадян, які користуються різними видами послуг.

переглядів: 1883
10:38

Першими з європейців про баклажани дізналися воїни Македонського під час персидського та індійського походів у 331-325 роках до Різдва Христового. Дикий баклажан, від якого пішли сучасні культурні форми, росте в Індії та Бірмі, а його дрібноплодний родич віднайшли і в Китаї. Культура баклажану виникла в цих державах у далекому минулому і вже звідти розповсюдилася по всьому світові.

переглядів: 7571
10:34

Начальником управління МВС України в Кіровоградській області призначено Костянтина Пожидаєва, який до цього часу працював начальником управління з боротьби з організованою злочинністю УМВС у Донецькій області.

переглядів: 1690
10:31

Кіровоградська міліція розкрила вбивство 58-річного Юрія Жуковського, власника ПП «Полум’я» – одного з найавторитетніших підприємств на місцевому ринку теплотехнічного обладнання.

переглядів: 1585
10:26

У режимі прямої телефонної лінії спілкувався з кіровоградцями начальник відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності міського управління УМНС України в Кіровоградській області Василь Штогрін. Пропонуємо увазі читачів деякі запитання, які ставилися посадовцеві, та відповіді на них.

переглядів: 2299
10:22

14 серпня цього року набуває чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання в галузі автомобільних перевезень», на який багато автомобілістів покладає надії як на документ, що полегшить їхнє життя. Справді, керувати чужим автомобілем можна буде без доручення. Не потрібно буде проходити і техогляд, щоправда, це не стосуватиметься транспорту комерційного призначення. Але й підстав для зупинення працівником ДАІ транспортного засобу стало більше.

переглядів: 2253
10:13

«Вечірня газета» уже повідомляла про засудження жительки Долинської, яка попалася на продажі власної дитини. Тепер є можливість розповісти про цю справу більш детально.

переглядів: 1277
10:11

Онуфріївський райсуд закінчив розгляд кримінальної справи за звинуваченням трьох чоловіків, які в грудні минулого року обікрали місцевий історичний музей.

переглядів: 1308
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.39456 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua