МЕНЮ


12:07

Таку рекомендацію Кіровоградській міській раді дала комісія з питань почесних звань та нагород, засідання якої під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха відбулося минулої п’ятниці.

переглядів: 1457 / коментарі (2)
11:38

У червні нинішнього року півсотні жителів столиці України захворіли на сальмонельоз. Усі вони опинилися в лікарні після вживання курей-гриль, придбаних в одному із київських супермаркетів. Цей масовий спалах захворювання спонукав місцеві санітарно-епідеміологічні служби перевірити підприємства торгівлі, які виробляють та реалізують підсмажених курочок, щодо дотримання санітарних норм і правил. Проводилися такі перевірки і в нашій області. Їх результати – доволі оптимістичні, схоже, у киян є підстави нам заздрити.

переглядів: 1483
11:33

Літо для школярів – пора не тільки відпочинку, а й можливості задуматись над своїм професійним вибором. Адже правильний вибір професії є неодмінною умовою соціального становлення кожної особи, від нього залежать зміст та повнота подальшого трудового й особистого життя.

переглядів: 3232
11:27

Розмір штрафів за незаконну ловлю або знищення риб, інших водних тварин на території природно-заповідного фонду, а також занесених до Червоної книги України, буде обчислюватися за новими таксами. Держкомпідприємництво погодило проект урядової постанови, що розробило Державне агентство рибного господарства.

переглядів: 1579 / коментарі (1)
11:16

Олександр Калістратович БабенкоНезвичайно склалася доля цієї людини. В юності – обдарований художник, згодом – талановитий фізик-методист, уродженець нашого краю Олександр Калістратович Бабенко залишив по собі добру пам’ять як у науці, так і в мистецтві. Ці дві іпостасі його особистості перетнулися тільки на початку зрілого віку. Тому й складається враження, що мова йде про двох різних людей під одним прізвищем.
Тривалий час науково-педагогічна діяльність Олександра Калістратовича залишала в тіні його доробок рисувальника-карикатуриста. А віднедавна, навпаки, мова все частіше йде про його малюнки, але вже у відриві від Бабенка-вченого. Як не дивно, але ні "Словник художників України", ні бібліографічний довідник "Художники народов СРСР" не містять відомостей про Бабенка-художника. Зате як відомому фізику йому присвячено окремі статті в українських енциклопедичних виданнях. У свою чергу, в дослідженнях про образотворче мистецтво України періоду революції 1905-1907 років, політичну графіку і сатиричну пресу цих часів, над якими плідно працює київський мистецтвознавець Є.П.Демченко, чи не вперше проаналізована творча спадщина Бабенка-карикатуриста, але чомусь немає інформації про те, як склалася його подальша доля.

переглядів: 1885
11:10

Кіровоградська обласна рада затвердила проект обласної програми "Освітній округ 2011-2015". Це – перша в Україні програма обласного рівня (досі приймалися лише програми районного формату). Вона передбачає організацію 77 освітніх округів та оптимізацію 214 загальноосвітніх шкіл. На перше вересня планується створити 48 округів, нинішнього року – призупинити діяльність 14 шкіл.

переглядів: 1673
11:06

До редакції "Вечірньої газети" звернулась пенсіонерка МВС Людмила Донцул із проханням подякувати медикам військово-лікарської комісії при УМВС в Кіровоградській області на чолі із Олександром Галайдою. Це структурний підрозділ відділу медичного забезпечення УМВС України в Кіровоградській області, працівники якого стоять на сторожі здоров’я тих, хто присвятив своє життя охороні правопорядку.

переглядів: 1478
10:59

Свідками жорстокого насилля стали зранку 18 червня 2008 року кілька людей, які проживають у провулку Фортечному в Кіровограді: вони бачили зі своїх вікон, як на території розташованої поряд школи № 16 троє чоловіків намагаються заштовхнути четвертого в автомобіль, а один ще й лупцює його палицею. Коли нападники поїхали, залишивши бідолаху на шкільному подвір’ї, до закривавленого чоловіка почав сходитися народ. Упізнавши в побитому такого собі Г., жителя свого мікрорайону, люди допомогли йому добратися додому…

переглядів: 1460
10:49

Близько 300 агресивно налаштованих футбольних вболівальників зібралися тиждень тому на головній площі Кіровограда. Невдовзі вони вони вже трощили кіоски та автомобілі. А одну машину підпалили…

переглядів: 1325
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.4281 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua