МЕНЮ


16:14

Відгомоніло, відгуло найголовніше свято нашого міста. Кіровоград протягом двох днів відзначав своє 257-річчя та День машинобудівника. Відзначав гучно, весело, цікаво, з розмахом, гарним настроєм, як прийнято у день народження – із сюрпризами та подарунками.

переглядів: 3369
15:54

Ось уже четверте десятиліття поспіль Кіровоградщина, яка по праву вважається колискою української драматургії, збирає митців з різних куточків країни на яскраву і знакову подію у культурно-мистецькому житті України – Всеукраїнське свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.

переглядів: 2410
15:32

До Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається сьогодні, працівники Кіровоградської центральної міської бібліотечної системи підсумували результати фотоконкурсу "Ми і книга", участь у якому взяли бібліотекарі МЦБС та читачі філій.

переглядів: 1831
15:16

Кіровоградці, які отримали ордери на квартири в першому під’їзді чотирнадцятиповерхового будинку на вулиці Попова, 16/17, через неякісно виконану будівельниками роботу тривалий час не можуть переїхати туди жити.

переглядів: 2171
15:10

Студенти 17 вищих навчальних закладів Кіровограда різних рівнів акредитації взяли участь у 24-у міському студентському інтернаціональному фестивалі Миру, який традиційно проходить у вересні, на початку нового навчального року. Організатором цього свята молодості й дружби завжди був і є відділ сім’ї та молоді міської ради.

переглядів: 1716
13:48

Йдучи на зустріч із Лідією Крамаренко, я піймав себе на думці, що мало про неї знаю, хоча нікому зі своїх шкільних педагогів не зобов’язаний так, як їй. Цікавитися біографіями учителів серед нас, школярів 80-х років, не було заведено, а пізніше поспілкуватися з Лідією Миколаївною випадало не надто часто. Не знав я і про те, що цієї осені вона вже не пішла в школу №9 чи, як тепер вона називається, гімназію, де дуже довго викладала українську мову та літературу.

переглядів: 2290
13:45

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволення роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя…

переглядів: 3682
13:37

Проблеми житлових будинків на проспекті Університетському в Кіровограді вже давно набили оскомину як місцевим мешканцям, так і міській владі. Але нарешті справа зрушила з мертвої точки: на дев’ятиповерхівках за номером 23, корпуси 1 та 2 відремонтовано дахи.

переглядів: 1665
13:29

Бібліотека-філія №7 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи обслуговує читачів Арнаутового, Никанорівки й Масляниківки. Не одне покоління їх жителів користувалися раніше й користується нині книжковим фондом книгозбірні.

переглядів: 1970
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.3391 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua