МЕНЮ


13:51

Із подвійним святом працівників шахти "Інгульська" віталв кіровоградський міський голова Олександр СаінсусНапередодні Дня шахтаря, 27 серпня, в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу на відзначення свого професійного свята зібрався трудовий колектив шахти "Інгульська" ДП "СхідГЗК".

переглядів: 1724
13:47

Якщо ці рядки прочитають курці марихуани, то, напевне, кусатимуть собі лікті. Адже поки вони збивалися з ніг, шукаючи коноплі у балках за містом, їхня улюблена рослина у досить пристойній кількості дозрівала в Кіровограді за 700 метрів від площі Кірова – на вулиці Дзержинського, 130.

переглядів: 1555
13:36

Відзначення цьогорічного Дня міста в Кіровограді відбуватиметься 24 вересня. Так вирішив виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні. Свято останньої суботи вересня плавно перетече в наступне недільне – День машинобудівника.

переглядів: 1646
12:40

Тамара СамилякВідоме кіровоградське поліграфічне підприємство ТОВ "Імекс-ЛТД" розпочало свою діяльність 1992 року і не мало тоді до поліграфії жодного стосунку. Лише за три роки зі зміною його співзасновників і статуту розпочалася нова ера в розвитку нині одного з провідних поліграфічних підприємств міста й області.
Про минуле, нинішній день і перспективи ТОВ "Імекс-ЛТД" кореспондентам "Вечірньої газети" розповіла його директор Тамара Самиляк. До слова, нинішнього року до Дня міста її фотографію можна буде побачити на дошці Пошани – Тамару Самиляк визнано кращим громадським діячем року.

переглядів: 2714
12:29

Те, що сьогоднішні відносини між роботодавцями та найманими працівниками здебільшого не відповідають нормам чинного законодавства, – не секрет для громадян. Нелегальна робота – це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на здорові та безпечні умови праці, гарантованого права на відпочинок!

переглядів: 1368
12:22

За бездоганну службу, вагомий внесок у забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку області та з нагоди 20-ї річниці незалежності України кращі колективи нагороджено почесною відзнакою області "Честь і слава Кіровоградщини".

переглядів: 1656
12:15

Останнім часом у Кіровограді відкрилося чимало дитячих майданчиків. Щоправда, переважно – у спальних мікрорайонах. А от у приватному секторі поява дитячих майданчиків – поки що рідкісне явище. Мами й тата з вулиці Одеської, що у Кіровограді, давно мріяли облаштувати місце, де могли б гратися їхні діти. А мрії, кажуть, здійснюються.

переглядів: 1589
11:57

Як уже повідомляла "Вечірня газета", останнім часом на території міста розповсюдився небезпечний багатоїдний карантинний шкідник – американський білий метелик, гусінь якого пошкоджує понад 300 видів різних трав’янистих, кущових і деревних культур та здатна завдати великої шкоди зеленим насадженням.

переглядів: 3760
11:50

Днями Кабінет Міністрів спрямував додаткові 267 з половиною мільйонів гривень чотирнадцятьом областям України. При цьому Кіровоградська взагалі не значилася в поданні уряду. Чому в Києві не знайшлося грошей для Кіровоградщини, ми запитали у нашого земляка працівника Бюджетного комітету Верховної Ради України та президента партії "ПРАВДА" Дмитра Ветвицького.

переглядів: 1348
1 2 3 »
pgt 0.47139 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua