МЕНЮ


14:41

Тридцятьох дворічок з Кущівки, Катранівки й інших сусідніх мікрорайонів Кіровограда прийняли на виховання педагоги ясельної групи ДНЗ № 37 "Ластівка", щойно відкритої в приміщенні початкової школи ЗОШ № 1.
Цій події передувало звернення мешканців названих мікрорайонів до свого обранця – депутата міської ради Олександра Шамардіна – про неможливість влаштувати дитину в дитсадок неподалік від дому. Людям доводиться або возити дошкільнят у садочок через усе місто, або ж наглядати за ними комусь із батьків чи бабусям-дідусям.

переглядів: 1187
14:28

У Кіровограді утворився черговий стихійний ринок – біля ринків "Черемушки" та "Привокзальний": на проспекті Правди вздовж тротуару розмістилися близько сотні торговців овочами й фруктами, тут же можна натрапити і на молочні продукти. Жителі будинків, що поряд, закидали різні інстанції скаргами на цей стихійний ринок, і не безпідставно, у чому змогли переконатися у вівторок й учасники виїзної прес-конференції.

переглядів: 1369
14:25

Сьомого вересня в актовій залі Кіровоградського навчально-педагогічного комплексу відбулася загальноміська нарада педагогічних працівників, приурочена до початку навчального року.

переглядів: 1000
14:07

Відповідно до доручення Президента України, у трьох містах України, в тому числі – в Кіровограді, реалізовуватимуться пілотні проекти зі створення єдиних центрів з надання адміністративних послуг. На сьогодні вже відомо, де саме розміститься кіровоградський центр і скільки коштуватиме його створення.

переглядів: 1279
13:56

Нагадуємо нашим читачам, що 24 вересня Кіровоград відзначатиме День міста. Заходи, присвячені цій події, почнуться заздалегідь. Зокрема, 17 вересня на площі Богдана Хмельницького буде проведено святковий ярмарок сільськогосподарської продукції (за попередньою інформацією, він має розпочатися о восьмій годині). Також напередодні свята у мікрорайонах міста відбудуться спортивні та культурницькі заходи.

переглядів: 1261
13:51

Шостого вересня в актовій залі КДПУ імені Володимира Винниченка відкрилася Міжнародна науково-практична конференція "Сім’я Раєвських в історико-культурному просторі слов’янського світу", присвячена 240-й річниці з дня народження Миколи Раєвського.

переглядів: 1150
13:49

25 серпня 17 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради відчинили двері для дітей та підлітків у мікрорайонах і розпочали набір у різноманітні гуртки естетичного спрямування та спортивні секції. Більшість гуртків та секцій працюватиме безкоштовно. Рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 30 серпня 2011 року № 842 “Про дитячо-юнацькі клуби за місцем проживання” затверджено нові ціни й тарифи на надання платних послуг дитячо-юнацькими клубами за місцем проживання, але всі діти пільгових категорій мають право на безкоштовне відвідування різноманітних гуртків та секцій.

переглядів: 2875
12:56

Надвечір сьомого вересня спортивна громадськість Кіровограда на площі Кірова зустріла учасників VII Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну". До нашого міста колона велосипедистів приїхала з Одеси, а зранку в середу з Гаю десантників разом зі спортсменами з обласного центру та Новгородки, які приєдналися до колони, стартувала до Черкас.

переглядів: 1061
12:51

Чи чули ви колись таке слово – “фасилітатор” і чи знаєте, що воно означає? Напевне, що ні. Це – спеціаліст, який створює групи прийомних батьків і проводить їхні зустрічі (в перекладі з англійської слово означає "полегшувати", "сприяти", "допомагати"). У Кіровограді єдина на місто й область сертифікат фасилітатора має Ірина Гаріна – спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, яка протягом шести років також займається підбором кандидатів на роль прийомних батьків, створенням прийомних родин та подальшою опікою над прийомними дітьми. До речі, Кіровоград, за оцінками фахівців, – серед лідерів створення і подальшої підтримки прийомних сімей.

переглядів: 1623
1 2 3 »
pgt 0.48072 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua