МЕНЮ


17:21

Винахідливих любителів «легкої наживи», які користуються довірою громадян задля власного збагачення, в усі часи було чимало. Шахраї стають дедалі винахідливішими – нові способи видурити гроші придумують чи не щодня.

переглядів: 2413
14:12

Начальник Кіровоградської митниці Дмитро Завтур підвів підсумки діяльності відомства за вісім місяців 2011 року. До бюджету України митниця перерахувала 301,98 млн.грн., що склало 110% від встановленого Мінфіном завдання.

переглядів: 1812
13:26

Вакцинацію проти грипу розпочнуть наприкінці вересня.
Про це повідомив під час прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко.

переглядів: 1585
12:52

Сьогодні на своєму сесійному засіданні депутати Кіровоградської міської ради ухвалили рішення про припинення юридичної особи комунального підприємства "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради" в результаті реорганізації. За це рішення проголосували 49 депутатів. Таким чином, вони надали дозвіл на те, аби водоканал ввійшов до складу обласного водопостачального підприємства, що планується створити на базі чотирьох міських водоканалів - кіровоградського, знамянського, олександрійського, світловодського - та водоводу "Дніпро-Кіровоград".

переглядів: 1665
10:04

Український концерн ДК «Ядерне паливо» і російське ВАТ «ТВЕЛ» підписали договір про створення заводу з виробництва ядерного палива в Україну. Про це йдеться в повідомленні концерну.

переглядів: 1683
pgt 0.40068 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua