МЕНЮ


14:59

Збірна команда депутатів Кіровоградської міської ради та працівників її виконавчих органів, а також районних рад Кіровограда здобула перше загальнокомандне місце в І обласній спартакіаді депутатів і працівників обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) рад, присвяченій 20-річчю незалежності України та Дню фізичної культури і спорту.

переглядів: 1444
14:44

Кіровоградська міська рада дала дозвіл на об’єднання водоканалу та водоводу

У середу на сесійному засіданні депутати Кіровоградської міської ради дали дозвіл на те, аби водоканал ввійшов до складу обласного водопостачального підприємства, що планується створити на базі чотирьох міських водоканалів – кіровоградського, знам’янського, олександрійського, світловодського – та водоводу “Дніпро-Кіровоград”.

переглядів: 1638
13:07

У Кіровограді триває акція "Здорові жителі – здорове місто", започаткована в межах міської програми "Центральний регіон – 2015". Нинішній її етап відбувається у приміщенні поліклінічного відділення № 4 комунального закладу "Поліклінічне об’єднання міста Кіровограда" (простіше кажучи – поліклініка на Новомиколаївці) за адресою: вулиця Короленка, 56.
Йдеться про безкоштовний профілактичний огляд мешканців Новомиколаївки, Лелеківки й Некрасівки. Від понеділка поліклінічні терапевти, хірурги, окулісти, невропатолог, отоларинголог, офтальмолог, акушерка, а також спеціаліст з міської лікарні швидкої медичної допомоги, який проводить ультразвукове дослідження, приймають усіх охочих пройти профілактичний огляд з названих вище мікрорайонів, які обслуговує четверта поліклініка. Там же під час огляду люди безкоштовно проходять флюорографічне, кардіологічне та ультразвукове обстеження, здають кров на загальний аналіз та для визначення в ній рівня цукру, за необхідності їм вимірюють артеріальний та внутрішньоочний тиск (кошти на придбання необхідних реактивів, плівок тощо надали депутати міської ради Володимир Слівнов та Іван Юрченко). У понеділок можливістю безкоштовно обстежитися скористалося близько ста кіровоградців, а вже у вівторок – більше двох сотень.

переглядів: 1586
12:45

Звітуючи на апаратній нараді міського голови з керівниками виконавчих органів міської ради про хід виконання програми благоустрою Кіровограда, начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Головченко визначив питання, які потребують першочергового вирішення для покращення благоустрою міста.

переглядів: 1582
12:23

А якщо не правий – не ображай його, водій!

Яким би малорентабельним не був той чи інший маршрут громадського транспорту, це не дає водіям права збиткуватися над пасажирами та нехтувати їхньою безпекою. Така позиція міської влади Кіровограда, і перший заступник міського голови Василь Дзядух у черговий раз нагадав про неї на недавньому засіданні комісії з розгляду скарг на нетактовну поведінку працівників громадського транспорту.

переглядів: 1557
12:01

Галузева рада підприємців з питань транспорту при Кіровоградській міськраді веде так званий чорний список колишніх водіїв громадського транспорту, звільнених за порушення трудової дисципліни.

переглядів: 1344 / коментарі (3)
11:47

У Кіровограді, ймовірно, вже невдовзі розпочне свою діяльність реабілітаційний центр для дітей з тяжкими порушеннями психофізичного розвитку. Наш обласний центр на сьогодні єдиний в Україні, де такого закладу ще немає.

переглядів: 1628
11:30

Анна Назарець та Світлана Тимків привітали колектив книгозбірні з півстолітнім ювілеєм бібіліотекиДля віддалених мікрорайонів міста школа й книгозбірня – чи не весь перелік закладів, куди місцеві мешканці йдуть по духовну поживу й знання. На Завадівці – це ЗОШ № 12 та бібліотека-філія № 10 міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС).

переглядів: 1219
11:09

Сімнадцятого вересня – у день відзначення православною церквою свята ікони "Неопалима Купина" (за православною традицією, Божа Матір позбавляє помешкання від вогню, якщо в ньому є ця ікона) – співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій України відзначатимуть своє професійне свято – День рятувальника.

переглядів: 1463
1 2 »
pgt 0.45477 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua