МЕНЮ


11:20

Працівники Новоархангельського райвідділу міліції затримали 33-річного місцевого жителя, який убив землячку.

переглядів: 1461
10:58

Федерація профспілок України заявляє, що у неї протиправно відбирають майно. У Генеральній прокуратурі стверджують, що чинять законно.

переглядів: 1148
11:13

Кожен день народження міста – це гарний привід зазирнути в його минуле, позначити нинішнє і спрогнозувати майбутнє, нехай навіть це не кругла дата. Справа ж не в датах, а в тому, що наше місто продовжує рости і розвиватися кожного дня, незважаючи на труднощі.

переглядів: 1404
11:11

У понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус дав прес- конференцію, приурочену до Дня міста. Олександр Дмитрович розповів про соціально-економічний стан сьогод- нішнього Кіровограда, про те, що зроблено владою за неповний рік, який минув з того часу, як вона почала працювати, і про те, що своє 257-річчя обласний центр збирається відзначати весело та яскраво.

переглядів: 1543
11:09

Від минулої неділі дошкільнята й молодші школярі будинку № 10 на вулиці Металургів (селище Нове) та сусідніх багатоповерхівок бавляться на новісінькому дитячому майданчику, який придбав для них перший заступник міського голови депутат міської ради почесний житель селища Нового Василь Дзядух.

переглядів: 1403
11:07

У середу начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Лариса Кудрик відвідала чотири аптечних пункти в міській лікарні швидкої медичної допомоги та два – у першому пологовому будинку, аби перевірити, як вони дотримуються взятих на себе зобов’язань у рамках меморандуму, укладеного з облдержадміністрацією.

переглядів: 1371 / коментарі (2)
11:05

12 автобусів, оснащених GPS-трекерами, уже близько чотирьох місяців курсують на маршруті №111 в Кіровограді. Ці пристрої дають змогу підприємству-перевізнику (ВАТ "Автобусний парк") контролювати рух транспортних засобів та вести облік витрат ними пально-мастильних матеріалів.

переглядів: 1492 / коментарі (1)
11:02

Сергій ШаповаловЗ другої половини 1980-х – початку 1990-х років художники у пошуках своєї теми часто обирали мотиви і творчі засоби, котрі б дозволили їм впливати на глядача, передусім, емоційно. Саме емоція, виражена через експресію кольору, захоплює і хвилює душу, коли ознайомлюєшся з творами заслуженого художника України Сергія Шаповалова.
Він творить з допомогою пензля і мастихіну. Практика праці в цій техніці, відкрила перед ним нові можливості застосування кольору. Яскраві випадковості, що народжувалися під рухами руки, художник навчився використовувати як закономірності. З другої половини 1980-х рр. цю техніку Сергій Шаповалов починає випробовувати на придатність до написання станкової картини. Його твори на історично-побутову тематику пронизані духом української пісні, старовинних легенд, звичаїв та обрядів. Споглядаючи картини “Добрий вечір, щедрий вечір”, “Козак Мамай”, “Гомін, гомін”, “Чумацькі мари”, не можна не помітити тієї феєричності, магічної казковості, якої митець досягає, майстерно оперуючи великими кольоровими масами, накладаючи одна на одну чисті, соковиті фарби.

переглядів: 2353
11:00

Одним з тих, чий портрет з’явиться на оновленій до Дня міста дошці Пошани Кіровограда, є старший виконавець робіт ПАТ "Кіровоградгідроспецбуд" Іван Могильний, що працює в цій організації з часу її заснування – 1966 року.

переглядів: 1546
« 1 2 3 4 ... 9 10 11 »
pgt 0.43717 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua