МЕНЮ


10:54

Поліна Петрунчак не натішиться: поряд з нею велика дружна родина – діти, онуки. Всі вони допомагають матері, один одному. І дітей своїх виховують так, як навчала ненька: ніколи не сваритись, бути разом і в радості, і в горі. В цьому й полягає родинне щастя.

переглядів: 1768
10:49

Олександр Саінсус відвідав передсвятковий ярмарокЗа тиждень до Дня міста, 17 вересня, в Кіровограді навколо пам’ятника Богданові Хмельницькому вирувала торговиця: там відбувся передсвятковий ярмарок.
Продавці та покупці торгувалися під супровід маршів у виконанні музикантів міського духового оркестру.
Продовольчі товари виставили приватні підприємці, підприємства торгівлі й ресторанного господарства міста, облспоживспілки та райспоживспілок. Великі виробники – зокрема, "Тристар", "Креатив", "Ятрань", "Формула смаку", "Імперія С" тощо – пропонували значний асортимент своєї продукції. Були там і живі гуси, качки, риба. А також мед, ковбаси, м’ясо, овочі та фрукти, гриби, круп’яні, кондитерські й хлібобулочні вироби, різноманітні напої тощо. До всього цього розмаїття прицінювався й міський голова Олександр Саінсус, який відвідав передсвятковий ярмарок.

переглядів: 1215
10:47

Звернутися до уряду як до органу законодавчої ініціативи з пропозиціями щодо внесення змін у Податковий кодекс вирішила громадська рада при ДПА в області на засіданні, що відбулося днями.

переглядів: 1197
10:35

За інформацією Кіровоградської ОДА, вже наприкінці осені у Кіровограді почне роботу школа танцю, яку відкриє хореограф кіровоградських майдансерів та головний хореограф проекту "Майдан’s ІІ" Олександр Лещенко.

переглядів: 1202
10:22

6 – 10 вересня у столиці Північної Кореї Пхеньяні проходив чемпіонат світу зі тхеквондо (версія ITF) серед дорослих. У змаганнях взяли участь 800 спортсменів з 80 країн світу.

переглядів: 1069
10:07

В умовах сучасного ринку праці організація оплачуваних громадських робіт є ефективним засобом реалізації політики зайнятості населення, що дає мотивацію до праці, поліпшує матеріальний стан безробітних та є перспективним напрямом взаємовигідної співпраці служби зайнятості з роботодавцями. Останнім це дає змогу раціональніше використовувати робочу силу. Крім цього, виконання зазначених робіт сприяє соціальному розвитку територіальних громад, вирішенню їх соціальних проблем.

переглядів: 1315
09:52

В.Федоров. Портрет О.ІльїнаІсторія Кіровограда пов’язана з багатьма таємницями. Одна з них стосується життя Олександра Ільїна, який залишив після себе одну з найбільших в СРСР та в Європі приватну колекцію цінних книг, зразків живопису, ікон, гравюр, скульптур, предметів китайської порцеляни, старовинної бронзи, меблів, посуду, зброї, самоварів, кам’яних сокир тощо.
На початку 1994 року, через три місяці після смерті Олександра Борисовича, його скарби стали об’єктом великої уваги співробітників міліції та СБУ, музейних працівників, бібліотекарів, колекціонерів, активної громадськості. Згодом Ільїн та його колекція стали темою номер один у вітчизняних й деяких закордонних засобах масової інформації. Через відсутність прямих нащадків і заповіту, а також з метою збереження на колекцію старожитностей наклали арешт, а згодом її передали у власність держави.

переглядів: 4076
09:45

Вісімнадцятого вересня на Завадівській трасі відбулися змагання відкритого Кубка Кіровограда з мотокросу серед юнаків та п’ятого етапу чемпіонату України з мотокросу на мотоциклах з візком, у яких взяли участь 54 спортсмени з України та Молдови.

переглядів: 1258
09:29

П’ятнадцятого вересня в Кіровограді від пам’ятника Ангелові-Хранителю відбулася хресна хода з іконою Божої Матері Піщанської, яку привезли з російського Бєлгорода до кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Московського патріархату.

переглядів: 1196
« 1 2 3 4 5 ... 9 10 11 »
pgt 0.43644 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua