МЕНЮ


12:30

З тієї хвилини, коли в цих сім’ях дізналися про діагноз дітей (онкологічні захворювання, гемофілія), для них все змінилося. Життя родин зосередилося на лікарнях, пошуку коштів і головне – щоденній потребі боротися і жити.

переглядів: 1240
12:21

Драматург Олексій Коломієць та режисер Іван Казнадій за читанням п'єси "Фараони"Не так давно у нашому місті жило подружжя, без перебільшення можна сказати, видатних людей – народний артист Іван Казнадій та заслужена артистка Світлана Мартинова. Обоє були віддані театрові до останнього подиху і фактично до останнього дня свого життя – на сцені. Саме через цю родину прослідковується живий зв’язок нинішнього театрального життя із корифеями українського театру. Ми сприймаємо класиків як щось давно минуле, як пам’ятники, забронзовілий згусток історії. А для них вони були живими людьми, про яких велися балачки в кулуарах, згадувалося, жартувалося, їхні поради щодо багатьох робочих моментів були буквально на устах…

переглядів: 2091
11:10

Із сусідами по багатоквартирному будинку судилася кіровоградка, назвемо її Петренко. У позовній заяві, поданій до Ленінського райсуду, жінка розповіла про величезні незручності, які їй створили жителі квартири, розташованої поверхом нижче, самовільно встановивши над двома своїми вікнами козирки.

переглядів: 1463
11:08

Кілька місяців тому "Вечірня газета" розповідала про те, як кіровоградця Ф., власника авторучки із вмонтованою в нею крихітною камерою, визнали винним у незаконному використанні спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Нещодавно цей вирок скасували.

переглядів: 2204 / коментарі (2)
10:59

Надзвичайно швидко розслідувано кримінальну справу стосовно посадовця Кіровоградської митниці – на початку минулого місяця його затримали, а днями прес-служба прокуратури області повідомила про те, що його збираються віддавати під суд.

переглядів: 975
10:55

З червня 1998 року військова прокуратура Кіровоградського гарнізону розшукує такого собі Н., який, зневаживши священний обов’язок, утік з армії.

переглядів: 1167
10:52

Таке рішення ухвалив Кіровоградський окружний адміністративний суд, розглянувши позов прокуратури області до приватного підприємця, який займався гральним бізнесом.

переглядів: 1488 / коментарі (1)
10:15

Минулого тижня в Україні розпочався місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів. Триватиме акція до 30 вересня.

переглядів: 945
10:02

Поряд з підприємством ПАТ "Креатив груп" у 101-у мікрорайоні Кіровограда невдовзі постане православна церква. Третього вересня за присутності численних працівників заводу фундамент майбутнього храму освятив єпископ Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф (Українська православна церква Московського патріархату).

переглядів: 1059
« 1 2 3 ... 7 8 9 10 11 »
pgt 0.45276 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua