МЕНЮ


09:13

Відповідно до заходів міської програми розвитку пасажирського автотранспорту в місті Кіровограді та з метою удосконалення його функціонування з серпня 2011 року управлінням розвитку транспорту та зв’язку міської ради активно проводились підготовчі роботи щодо проведення обстеження пасажиропотоків на маршрутах електро- та автомобільного транспорту загального користування із залученням спеціалістів та студентів Кіровоградського національного технічного університету.

переглядів: 1634
13:33

У Кіровограді почали активно впроваджувати інклюзивну освіту. У середині дев’яностих років про інклюзивну освіту говорили лише як про експеримент. Нині це – одна зі складових державної політики, спрямованої на забезпечення права на здобуття якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами та їхню соціальну адаптацію.

переглядів: 3027
18:49

Якби на вулиці вже завтра різко похолодало, у квартирах кіровоградців, школах та лікарнях було б тепло. Принаймні, такий висновок можна зробити із почутого на нараді міського голови Олександра Саінсуса, під час якої обговорювалося питання готовності теплопостачальних підприємств, житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезону.

переглядів: 1665
17:58

Якщо раніше покрівлі житлових будинків страждали лише від природних факторів - дощів, снігу, віку врешті-решт, то останніми роками їм почали завдавати шкоди ще й "дворукі шкідники" - прагнучи долучити жителів до таких благ цивілізації, як кабельне телебачення, мобільний звязок, провайдери цих послуг взяли за моду дірявити дахи.

переглядів: 1752
17:47

Працівники Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні крадіжок з магазинів у районному центрі затримали непрацюючих раніше судимих 23-річну кіровоградку та 25-річного жителя Кіровоградського району.

переглядів: 1519
17:39

З нагоди 165-річчя міського голови Єлисаветграда Олександра Пашутіна, котре припадає на 26 листопада, Ленінська в місті районна рада разом з громадськістю проведе восьмого жовтня День вулиці Пашутінської

переглядів: 2967
12:41

Ще кілька тижнів тому в Кіровограді на ОРВІ майже ніхто не хворів, але вже на кінець вересня інтенсивний показник захворювання становив 66 на 10 тисяч населення при епідпорогові 103 на 10 тисяч населення. А значить, уже наприкінці листопада в обласному центрі може розпочатися перша хвиля епідемії гострих распіраторних захворювань, тож саме час – зміцнювати імунітет та робити щеплення. Про це повідомили під час прес-конференції у вівторок заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова та завідуюча епідвідділом міської санепідстанції Наталія Дьяченко.

переглядів: 1572
14:41

Напередодні всенародного святкування Дня вчителя педагогічний та учнівський колективи кіровоградського НВО «Школа-лійцей №19» відзначили подвійний ювілей свого начального закладу. За одними підрахунками, школі виповнилось 85 років, адже під час розбудови житлового масиву на вулиці Волкова нова світла новобудова освітнього закладу отримала номер колишньої семирічки, що до цього випускала у світ широкий юнаків та дівчат з неповною середньою освітою. А 35 років тому нинішня всім добре відома ЗОШ №19 гостинно відчинила двері для дітей цього та прилеглих мікрорайонів. Так, у нових стінах колишня семирічка пережила нову пору свого розвитку, прагнення педагогічного та учнівського колективів до нових висот, адже вже другий рік поспіль школа працює у статусі ліцею, тим самим довівши, що її освітній потенціал невичерпний.

переглядів: 1467
14:26

Першого жовтня в Кіровограді біля багатоповерхівки на вулиці Попова,9 відбулось велике дитяче свято з нагоди відкриття чергового дитячого майданчика з числа тих, що кіровоградські майдансери вибороли для рідного міста.

переглядів: 1819
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42756 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua