МЕНЮ


12:04

Для того, щоб Кіровоград був чистим та охайним, приваблював зеленню парків, скверів, чимало роблять працівники комунального підприємства "Трест зеленого господарства". Його новий керівник Ігор Мартиненко розуміє: щоб підпорядковане йому господарство розвивалося, потрібно, окрім усталених видів діяльності, запровадити ще й нові. Це допоможе підприємству фінансово зміцніти, наростити обсяги виробництва.

переглядів: 1631
11:55

23 листопада в самому центрі Кіровограда на зупинці "Дитячий світ" сталася неприємна подія. Близько 17-ї години в автобусі МАЗ, що працював на міському маршруті № 150 "Вул. Генерала Жадова – сел. Молодіжне" (перевізник – ПАТ "Автобусний парк" 13527), невідомі особи розбили заднє скло. За інформацією перевізника, протягом останнього тижня це вже четвертий випадок.

переглядів: 1757
11:40

Щороку підрозділи ПАТ "Кіровоградобленерго" виконують значні обсяги робіт з реконструкції та будівництва ліній електропередач. Особлива увага приділяється енергетичній інфраструктурі Кіровограда, оскільки більшість ліній обласного центру експлуатується з 50 – 60-х років минулого століття і підлягає повній заміні та модернізації. Слід також враховувати постійне збільшення енергоспоживання, а отже, збільшення навантаження на лінії електропередач.

переглядів: 1695
11:32

У кожної речі – будь то взуття, одяг або мікрохвильова пічка – є свій гарантійний термін. На що має право споживач протягом часу, поки цей строк не закінчився, і що робити, коли придбаний товар вийшов з ладу раніше, роз’яснює начальник сектора захисту прав споживачів управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Ганна Денисенко:

переглядів: 2091 / коментарі (1)
11:18

Владислав СташкоСерцево-судинні захворювання є основною причиною смерті людей в усьому світі. Останнім часом їх кількість значно зросла, а відповідно – й смертність. Ризик захворювання і смерті збільшується з віком людини: для чоловіків – із 45, для жінок – з 55 років. Тому велике значення має профілактика.
Методи профілактики серцево-судинних захворювань нескладні. Саме про них ми говорили з міським позаштатним кардіологом управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Владиславом Сташком.

переглядів: 1893
11:14

"Наталка Полтавка" І. Котляревського – твір знаковий в українській культурі. П’єсу ставлять любителі й професійні театри. Але її доступність лише видима. Поставити "Наталку Полтавку" – випробування і для режисера, і для акторів.

переглядів: 3859
11:08

Нещодавно у ЗОШ № 26 та ще чотирьох кіровоградських навчальних закладах компанія "Київстар" у межах реалізації ініціативи "Безпечний Інтернет "Київстар" – школам" безкоштовно провела в комп’ютерні класи високошвидкісний Інтернет (з подальшим безплатним обслуговуванням).

переглядів: 2581 / коментарі (1)
10:56

До річниці смерті видатного російського композитора, диригента, педагога, музично-громадського діяча Петра Чайковського, який походить з українського роду Чайок, в обласній філармонії відбувся концерт вихованців та викладачів кіровоградських музичних шкіл.

переглядів: 1816
10:51

З якими лише проблемами не звертаються до міліції люди! Приміром, 73-річний житель селища Побузького М. попрохав у Голованівському райвідділі внутрішніх справ допомогти йому одержати авто, на яке він буцімто має право.

переглядів: 1770
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.28879 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua