МЕНЮ


11:16

Минулих вихідних у Кіровограді стався трагічний випадок: біля нічного клубу «Провокатор» побили сімнадцятирічного хлопця, який невдовзі від отриманих травм помер. Ця подія сколихнула громадськість. А ще засвідчила, що питанням організації дозвілля молоді, вихованню підростаючого покоління, боротьбі із вуличною злочинністю слід приділяти більше уваги. Для того, аби спільно виробити алгоритм їх вирішення, у міській раді під головуванням заступника міського голови Лариси Андреєвої проведено нараду, в якій узяли участь керівники навчальних закладів, правоохоронці, представники громадських організацій, служб, що опікуються неповнолітніми.

переглядів: 2863
09:17

Напередодні Міжнародного дня інвалідів (третє грудня) у Кіровоградській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха та за участі представників громадських організацій інвалідів відбулося засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної й інженерно-транспортної інфраструктури.

переглядів: 1716
16:10

Працівники Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 34-річного жителя району.

переглядів: 1696
15:07

Незабаром – новорічні свята, а який Новий рік без справжньої, ароматної, дбайливо прикрашеної ялинки в домі? Кожного року лісівники області пропонують придбати жителям Кіровоградщини місцеві новорічні красуні, вирощені для цього спеціально на плантаціях. От і цього року можна буде вибрати ялинку або сосну на спеціальних ярмарках, що будуть організовані як у Кіровограді, так і у інших населених пунктах області державними лісогосподарськими підприємствами області

переглядів: 1870
12:33

Сектором державного контролю у сфері житлово-комунального господарства Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області у листопаді 2011 року за дотриманням законодавства суб'єктами у сфері житлово-комунального господарства правил і норм технічної експлуатації житлових будинків, користування прибудинковими територіями та правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків було заплановано та здійснено - 5 планових перевірок.

переглядів: 1873 / коментарі (1)
10:48

Ухвалені зміни до Податкового кодексу, що набудуть чинності 1 січня 2012 року, нададуть можливість й надалі успішно працювати підприємцям, що здійснюють діяльність на фіксованому податку. Використовувати ”спрощену” зможе переважна більшість самозайнятих осіб, що здійснюють продаж на ринках, надають побутові послуги населенню та мають доходи до 150 тис. грн. й при цьому не використовують найманих робітників.

переглядів: 1397
09:06

Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про зменшення розміру тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для шістнадцяти будинків, що обслуговує ЖЕК №10.

переглядів: 2110
09:05

Депутат Кіровоградської міської ради, член фракції Партії регіонів Олег Краснокутський виступає за прийняття місцевими депутатами рішення про обмеження часу перебування неповнолітніх у розважальних закладах, комп’ютерних клубах та інших громадських місцях після 22-ї години без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють.

переглядів: 1868 / коментарі (2)
15:43

Cьогодні відбулася позачергова сесія Кіровоградської міської ради, на якій розглядалося одне питання – про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік. Скликання позачергової сесії виликане необхідністю забезпечити вчасну і у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери Кіровограда, зазначив, відкриваючи засідання, секретар міської ради Ігор Волков.

переглядів: 1888 / коментарі (1)
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.35277 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua