МЕНЮ


10:18

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у січні 2012 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.
У зв’язку із виконанням ремонту і технічного обслуговування ліній перебоїв з електропостачанням слід очікувати споживачам (юридичним особам та побутовим абонентам), зареєстрованим за наведеними нижче адресами.
Роботи будуть виконуватися з 8-00 до 18-00.

переглядів: 1692
09:52

Тариф по кожному житловому будинку окремо на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по ЖЕК № 12 для населення

переглядів: 2500
15:51

Сьогодні на черговому сесійному засіданні депутати Кіровоградської міської ради затвердили міський бюджет на 2012 рік.

переглядів: 2092
15:18

Сьогодні, 27 грудня, працівники Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області відсвяткували входини до нового приміщення. Нагадаємо, що Управління Держтехногенбезпеки створено наприкінці червня цього року в результаті реформування Міністерства надзвичайних ситуацій. З моменту утворення, Управління розташовувалося в обласному управлінні МНС по вулиці Пашутінській, а відтепер працюватиме в будівлі по вулиці Волкова, де раніше розміщувалося міське управління МНС.

переглядів: 2938
10:14

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що протягом січня місяця 2012 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку “гаряча лінія” з наступної тематики:

переглядів: 1676
09:13

Врахувавши численні звернення громадян, члени виконкому міської ради внесли зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування, а саме схеми руху маршруту №15 «вул. Космонавта Попова – Лелеківське БУ».

переглядів: 2141
09:12

Виконком міської ради прийняв рішення про упорядкування місця торгівлі на території міста Кіровограда, створивши торговельний майданчик з продажу сільськогосподарської продукції на вулиці Поповича (біля залізничного вокзалу) на 50 місць без права встановлення капітальних споруд. Даний торговельний майданчик буде підпорядкований КП «Кіровоградські ринки».

переглядів: 1546
09:11

Рішенням виконавчого комітету міської ради з метою організації та упорядкування місць паркування автотранспорту комунальне підприємство “Кіровоградські ринки” уповноважено здійснити заходи щодо облаштування місць для паркування автомобілів на вулиці Преображенській (на відрізку від скверу Центрального до вулиці Пашутінської, ліворуч); вулиці Пашутінській (на відрізку від вулиці Преображенської до вулиці Гоголя, праворуч); вулиці Академіка Корольова (біля муніципального ринку); вулиці Кропивницького (біля ринку «Тарон» та вздовж ринку).

переглядів: 1946
17:50

26 грудня 2011 року начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Олександр Шепелєв вручив прапорщику міліції інспектору ДПС взводу із забезпечення супроводження роти ДПС при УМВС в області Денису Климчуку відзнаку МВС України «За відзнаку в службі» II ступеню.

переглядів: 1680
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.30538 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua