МЕНЮ


17:43

Пам’яті заморених голодомСотні свічок було запалено минулої суботи під вечір на Фортечних валах в обласному центрі – то кіровоградці вшановували пам’ять співвітчизників, які загинули від Голодомору. Після хвилини мовчання відбувся мітинг-реквієм. Слово брали заступник голови облдержадміністрації Сергій Яременко, заступник голови обласної ради Іван Владов, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, представники громадськості. Завершився жалобний захід покладанням квітів до підніжжя хреста – пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932 – 1933 років.

переглядів: 1082
17:39

Лариса Костенко передала директорові ЗОШ № 20 Анні Ніжніковій Почесну грамотуНаприкінці минулого тижня учні, працівники та випускники минулих років ЗОШ № 20 відзначили двадцятип’ятиріччя цього навчального закладу.
За чверть століття – з 1986 по 2011 роки – педагоги школи 23 рази випустили учнів у доросле життя, виховали два покоління школярів. У її стінах навчено 51 “золотого” медаліста й 36 – “срібних”. При навчальному закладі діє дитячий юнацький центр "Сузір’я", у гуртках якого (сольного співу, фольклорному, вокально-хореографічному, народного, сучасного танців, "Умілі рученята") займаються 265 вихованців від 6 до 16 років учнів цієї й інших шкіл міста.

переглядів: 998
17:36

Напередодні Міжнародного дня інвалідів начальник відділу соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради Юлія Вовк привітала членів обласної громадської організації УТОС зі святом та вручила найактивнішим з них грошову допомогу від міської влади.

переглядів: 1408
17:34

Здається, засиллю в Кіровограді кіосків приватного підприємства "Інгуша" настає край. Міська влада вирішила прибрати ці так звані малі архітектурні форми, оскільки у ПП "Інгуша" немає прав на використання земельних ділянок під ними.

переглядів: 1307 / коментарі (2)
17:32

Під таким гаслом пройшла прес-конференція представників Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ) та інших громадських організацій, яка була присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. У нашій країні є 360 тисяч ВІЛ-позитивних людей, щодня в Україні помирають від СНІДу дев’ятеро людей, тобто трохи більше, ніж за добу, ми втрачаємо одну футбольну команду, наголошують представники неурядових організацій, які займаються проблемами ВІЛ-інфекції та СНІДу в Україні. Тож не слід відмахуватися від цієї проблеми чи, як образно висловилися організатори заходу, не відфутболювати її.

переглядів: 1176
17:10

Саме на такий товар можна натрапити в супермаркетах Кіровограда, що засвідчили перевірки, проведені фахівцями управління у справах захисту прав споживачів у Кіровоградській області. Їх результати були оприлюднені на апаратній нараді в облдержадміністрації.

переглядів: 1398
16:11

Волонтери проекту "Майстерня здоров’я" за підтримки організації "Всеукраїнське лікарське товариство" провели у Кіровограді профілактично-просвітницьку акцію для населення: безкоштовно вимірювали артеріальний тиск та рівень глюкози у крові методом експрес-тестів.
Протягом двох тижнів у поліклінічних закладах міста кіровоградці мали можливість зробити ці процедури, а також отримати консультації з приводу стану свого здоров’я.

переглядів: 1155
16:07

Відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради у партнерстві з гендерним центром обласної універсальної бібліотеки ім. Д.Чижевського в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти гендерного насильства" провели інформаційний захід для студентів будівельного коледжу та комерційного технікуму з переглядом документального фільму "Опыт над поведением человека". Основна мета заходу – привернення уваги громадськості та молоді міста до проблем насильства, торгівлі людьми, формування гендерної рівності в сус- пільстві, толерантності в розв’язанні соціальних проблем, гендерної рівності у всіх сферах життя суспільства.

переглядів: 1219
16:04

Перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух провів нараду з керівниками комунальних та інших форм власності підприємств з питання підготовки до зими.

переглядів: 1342
1 2 3 »
pgt 0.41889 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua