МЕНЮ


15:34

Прийняття Верховною Радою Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” №4014-VI – важливий крок у напрямку поліпшення податкового клімату для підприємців України.

переглядів: 2823
13:36

1 грудня 2011 року виповнилося півроку, як розпочалася друга фаза пілотного проекту з електронного декларування.
З червня 2011 року в Кіровоградській митниці активно впроваджуються процедури електронного декларування. За півроку до Реєстру підприємств, до товарів яких може застосовуватись процедура електронного декларування, включено 33 суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, дев’ять з яких являються митними брокерами та здійснюють декларування вантажів на підставі договору.

переглядів: 1675
11:18

В зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати, підвищенням цін на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси КП "ЖЕК №4 Кіровоградської міської ради" повідомляє про проведення громадських слухань з приводу перегляду вартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

переглядів: 1800
10:56

Міськвиконком і адміністрація КРЕП № 6 звертаються до вас з пропозицією взяти участь у громадських слуханнях з обговорення тарифу на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Громадські слухання будуть проводитися за адресою: вул. Жовтневої Революції, 16 корпус 3, в приміщені КРЕПу № 6.

переглядів: 1681
10:09

Працівники відділу Державної служби охорони при УМВС України в Кіровоградській області знайшли та повернули матері двох малолітніх дітей, які зникли з дому за її відсутності.

переглядів: 1308
pgt 0.30998 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua