МЕНЮ


14:19

Сьогодні в обласному інформаційно-ресурсному центрі відбулася зустріч начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Людмили Поліщук з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЄС стосовно підвищення пенсійних виплат чорнобильцям. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

переглядів: 2110
14:13

Уроком під такою назвою відзначили у Кіровоградській ЗОШ №31 Міжнародний день інвалідів. Звичайно, за 45 хвилин уроку важко навчитись доброті та толерантності у поводженні із людьми з обмеженими можливостями, але можна переосмислити все, що зроблено на їхню підтримку. Також школярі знають яскравий приклад того, як їхні ровесники з певними вадами здоров’я можуть навчатись разом із ними на рівних, брати участь у громадському житті, та ще й славу рідній школі приносити. Так, учні 7-В класу пригадали, що у 2009 році випускницею школи була неодноразова призерка Дефлімпійських ігор (м.Тайвань) Анна Товста, яка виборола сім медалей та побила світовий рекорд з плавання, що тримався 18 років. Дівчина має вади слуху, але дуже добре навчалась. Разом із своїм класним керівником Іриною Зацепило діти розмірковували, як полегшити життя ровесникам-інвалідам, розповіли про своїх друзів з обмеженими можливостями з котрими спілкуються в Інтернеті. А Ірина Олександрівна повідомила про інклюзивну освіту, яка запроваджується нині в нашій державі, коли поряд із звичайними учнями навчаються трохи «незвичайні», але такі ж розумні та допитливі. І завдання всіх оточуючих – зробити так, щоб вони відчували себе повноцінними членами колективу, огорнути їх любов’ю, турботою, надавати допомогу.

переглядів: 3468
13:07

Працівники відділу Державної служби охорони УМВС України в Кіровоградській області в обласному центрі затримали по «гарячих слідах» трьох підозрюваних, 1991 та 1994 років народження, у скоєнні розбійного нападу.

переглядів: 1353
13:07

Працівники відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ МВС України та відділу інспекції з особового складу УМВС в області за підозрою у отриманні хабара затримали старшого дільничного інспектора міліції одного із міськрайорганів регіону.

переглядів: 1435
12:32

Кінець літнього туристично-оздоровчого сезону, який, зазвичай, припадає на благодатну пору золотої осені, традиційно в Україні відзначають низкою різноманітних заходів туристичного спрямування міжнародного, всеукраїнського та місцевого рівнів. Слід відзначити особливу виставкову активність в Україні цьогорічної осені у зв’язку з останніми приготуваннями до проведення на території нашої держави фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році, який принесе в усі без винятку регіони України й, у тому числі, на Кіровоградщину, відчутне збільшення туристичних потоків, як вітчизняних, так й іноземних туристів.

переглядів: 1831
11:35

Напередодні Дня Збройних сил України (6 грудня) в країні завершився осінній призов на строкову військову службу до ЗСУ та інших військових формувань. Цей призов став першим у нашому місті для нового керівника Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату – військового комісара підполковника Олександра Зіньковського (на знімку), який у вересні обійняв нинішню свою посаду.

переглядів: 2141
10:00

Инспектор ГАИ, не имеющий специальных званий, не имеет права выписывать на месте нарушения постановление о наложении штрафа.

переглядів: 1404
09:58

Законопроект, который ограничивал права семей с детьми на получение материальной помощи, будет отозван правительством из Верховной Рады, сообщает "Украинская правда".

переглядів: 1465
pgt 0.28492 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua