МЕНЮ


17:40

Ситуація на ринку рекламних послуг доволі не однозначна і викликає стурбованість працівників цієї сфери. Інколи навіть здається, що Кіровоград просто перенасичений зовнішньою рекламою і при цьому численні біл-борди, сіті-лайти, розтяжки та інші рекламні носії розташовані хаотично, їх чисельність завелика, може, тому добра половина з них обідрана й несе інформацію кількарічної давнини. Багато біл-бордів зовсім не відповідають естетичним та технічним нормам, загрожують перехожим. Проблем багато, і всі їх назвали на нараді керівників провідних рекламних агенцій Кіровограда з першим заступником міського голови Василем Дзядухом. А щоб розмова була змістовною, а наступні дії влади та представників рекламного бізнесу послідовними, до діалогу були запрошені начальник управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор міста Вадим Мездрін та депутат міської ради голова обласної організації Спілки рекламістів України Ірина Саєнко.

переглядів: 1720
14:36

Водіїв про захист транспортних засобів від злочинних посягань, правила поводження в дорозі з метою уникнення злочинних проявів та дії власників СТО, платних автостоянок, охоронців гаражних кооперативів під час виявлення підозрілого транспорту, який може бути викраденим з місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

переглядів: 2168
13:38

З 16 по 30 листопада поточного року на території Кіровоградської області працівники міліції спільно з іншими зацікавленими відомствами провели оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою „Браконьєр”.

переглядів: 1488
12:20

На цьому наголосив голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Кіровоградській області, перший заступник голови ДПА у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

переглядів: 1507
10:32

Прокуратурою області порушено кримінальну справу щодо начальника одного з управлінь Державної податкової адміністрації України в Кіровоградській області.

переглядів: 1737
pgt 0.29072 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua