МЕНЮ


17:34

Створення єдиного інформаційно-розрахункового центру (ЄІРЦ) дозволить не просто поліпшити обслуговування абонентів – користувачів житлово-комунальними послугами, а й активізувати їхню платіжну дисципліну. В цьому переконана не лише місцева влада, а й фахівці підприємства «Нові інформаційні технології», які презентували керівникам комунальних підприємств міста, що надають кіровоградцям різного роду послуги, концептуально нову комп’ютерну систему з обслуговування населення, нарахування та прийняття платежів за комунальні й інші послуги.

переглядів: 1789
16:28

Працівники Бобринецького РВ УМВС України в Кіровоградській області виявили факт незаконного зберігання непрацюючим раніше судимим 53-річним жителем одного із сіл району зброї часів Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 1621
16:27

Кожна третя дорожньо-транспортна пригода відбувається через перевищення дозволеної швидкості руху. Щоб попередити такі ДТП наряди ДАІ приділяють значну увагу щодо дотримання водіями безпечного швидкісного режиму.

переглядів: 1580
16:26

Зимовий період висуває більше вимог автомобільним шинам. Зимовим сезоном вважається період з 15 листопада до 15 березня. Перші заморозки призводять до ранкових пригод на трасах, тому автовласникам потрібно подбати про безпеку за несприятливих погодних умов. В першу чергу це стосується заміни літньої резини на зимову.

переглядів: 1739
16:26

У зв'язку з погіршенням погодних умов Державтоінспекція Кіровоградської області закликає учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними на автошляхах.

переглядів: 1644
16:12

Під час засідання кіровоградського обласного комітету з економічних реформ аналізувався вплив Податкового кодексу України на результати роботи місцевих суб’єктів господарювання

переглядів: 1480
15:59

Третього – п’ятого грудня з душпастирським візитом, під час поїздки до громад Одесько-Кримського екзархату, у Кіровограді перебував глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук).

переглядів: 1253
15:57

Фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомогли хлопцеві-сироті влаштувати свою подальшу долю.

переглядів: 1535
15:54

З полегшенням зітхнули мешканці будинків №№6,8 на вулиці Єгорова В Кіровограді: на дахах цих двоповерхівок повним ходом ідуть ремонтні роботи. Цього моменту люди чекали давно, не раз звертались до керівництва міста із проханням полагодити покрівлі, і ось нарешті в нинішньому році за справу взялися робітники приватного підприємства «Купол» та колективного –«Єлизавета». Не по-зимовому тепла погода сприяє цьому.

переглядів: 1725
1 2 »
pgt 0.3018 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua