МЕНЮ


16:30

Завдяки зусиллям фахівцям Кіровоградського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді п’ятеро дітей не опинилися в інтернатних закладах, а залишилися в сім’ях – соціальним працівникам вдалося вмовити матерів не відмовлятися від новонароджених дітей, їм надано необхідну допомогу. Про це повідомив під час прес-конференції у вівторок директор центру Олега Краснокутський.

переглядів: 1404
14:40

Наприкінці минулого тижня, 15 грудня, у Кіровограді побували відомі в Україні брати. І зовсім не Клички, а Капранови – не менш знакові постаті: видавці, письменники, публіцисти й громадські діячі. Відвідали вони наше місто на запрошення обласної влади та місцевої нефоромальної організації «Український клуб».

переглядів: 1838
13:36

18 грудня у центрі культури і мистецтв НТУУ КПІ (м. Київ) відбулась завершальна фінальна гра чемпіонату України серед учнівських, студентських команд КВН «ПОУМУ» (Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України) 2011 року.

переглядів: 1397
13:29

З початку нинішнього року юридична служба управління Пенсійного фонду України в місті Кіровограді подало 212 адміністративних позовів на суму 9367,2 тис. грн. на боржників з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сума надходження за 11 місяців 2011 року від адміністративних позовів становить 2807,0 тис. грн.

переглядів: 2074
13:28

Відповідно до Закону України від 08.07.2010 № 2464-VІ "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності; особи, які забезпечують себе роботою самостійно – займаються незалежною професійною діяльністю, а саме науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою або викладацькою, а також медичною, юридичною практикою, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід безпосередньо від цієї діяльності, за умови, що такі особи не є найманими працівниками чи підприємцями, зобов’язані до 1 квітня 2012 року подати до територіального органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації (проживання) звіт за 2011 рік – Додаток 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2.

переглядів: 3284
13:24

17-летняя киевлянка Анна Кошмал за последние две недели из обычной девушки превратилась в одну из самых популярных звезд телеэкрана. Ее имя стало известно миллионам людей благодаря главной роли в сериале «Сваты – 5»*, премьера которого состоялась на телеканале «Интер». По количеству запросов в поисковике Google ее имя на первом месте, поклонники создают в Интернете сотни ее страниц и групп поддержки. А это всего лишь первая роль Ани в кино.
Юная актриса рассказала пресс-службе телеканала "Интер" о последствиях популярности, об отношениях с именитыми актерами - коллегами по съемочной площадке, и о том, как «Сваты» изменили ее жизнь.

переглядів: 3897
pgt 0.30148 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua