МЕНЮ


16:13

Наближаються новорічні свята. Ми чекаємо від них незабутніх вражень, щедрих подарунків, гарного настрою. І все це допомагають нам отримати невід’ємні атрибути Нового року – свічки, феєрверки, електрогірлянди, бенгальські вогні тощо. Але при необережному їх використанні святкова казка може перетворитись на жах, тому, поринаючи у вир радісного дійства, не варто забувати і про заходи безпеки.

переглядів: 1449
16:05

18 грудня 2011 року по телефону 102 надійшло повідомлення про те, що в с. Приютівка Олександрійського району сталася ДТП і є потерпілі.

переглядів: 1809
13:48

Головним питанням порядку денного другого засідання дванадцятої сесії, що відбулося у вівторок, було внесення змін до бюджету на 2011 рік. Прийняте депутатами рішення дозволить бюджетникам вчасно отримати в грудні заробітну плату, а бюджетним установам – розрахуватися за енергоносії.

переглядів: 1519
12:55

Як відомо, в Україні ще з минулого року існувала проблема із поставками вакцин у регіони. Як наслідок, до серпня вакцинація дітей, у тому числі і в нашій області, практично не проводилася. Та нарешті ситуація виправилася. Як повідомив на прес-конференції у вівторок начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Бенет, поставки вакцин відновлені, їх уже надійшло близько 70 відсотків, решту очікують найближчим часом (зокрема, ще немає вакцини для щеплень дітей віком від 6 до 14 років від дифтерії та правцю).

переглядів: 1442
pgt 0.26866 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua