МЕНЮ


15:18

Сьогодні, 27 грудня, працівники Управління Держтехногенбезпеки у Кіровоградській області відсвяткували входини до нового приміщення. Нагадаємо, що Управління Держтехногенбезпеки створено наприкінці червня цього року в результаті реформування Міністерства надзвичайних ситуацій. З моменту утворення, Управління розташовувалося в обласному управлінні МНС по вулиці Пашутінській, а відтепер працюватиме в будівлі по вулиці Волкова, де раніше розміщувалося міське управління МНС.

переглядів: 2780
10:14

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, що протягом січня місяця 2012 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку “гаряча лінія” з наступної тематики:

переглядів: 1549
09:13

Врахувавши численні звернення громадян, члени виконкому міської ради внесли зміни до мережі автобусних маршрутів загального користування, а саме схеми руху маршруту №15 «вул. Космонавта Попова – Лелеківське БУ».

переглядів: 1995
09:12

Виконком міської ради прийняв рішення про упорядкування місця торгівлі на території міста Кіровограда, створивши торговельний майданчик з продажу сільськогосподарської продукції на вулиці Поповича (біля залізничного вокзалу) на 50 місць без права встановлення капітальних споруд. Даний торговельний майданчик буде підпорядкований КП «Кіровоградські ринки».

переглядів: 1435
09:11

Рішенням виконавчого комітету міської ради з метою організації та упорядкування місць паркування автотранспорту комунальне підприємство “Кіровоградські ринки” уповноважено здійснити заходи щодо облаштування місць для паркування автомобілів на вулиці Преображенській (на відрізку від скверу Центрального до вулиці Пашутінської, ліворуч); вулиці Пашутінській (на відрізку від вулиці Преображенської до вулиці Гоголя, праворуч); вулиці Академіка Корольова (біля муніципального ринку); вулиці Кропивницького (біля ринку «Тарон» та вздовж ринку).

переглядів: 1808
pgt 0.42503 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua