МЕНЮ


14:35

Такого цікавого, масштабного й видовищного свята відкриття головної ялинки міста, напевне, у Кіровограді ще не було. Зазвичай все обмежувалося невеличким концертом, традиційним: "Ялинко, засвітися!" та феєрверком. Цього ж разу протягом кількох годин на площі вирувало неперевершене казкове дійство – було на що подивитися, чим розважитися, що поласувати.

переглядів: 1759
14:32

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (УСВА) Любов Дозор підписали угоду про взаємодію і співробітництво між міською радою, її виконавчим комітетом та міською організацією УСВА на 2012 – 2015 роки.

переглядів: 1593 / коментарі (2)
14:30

Міський бюджет на 2012 рік буде приблизно на 50 мільйонів гривень або на 11 відсотків більшим від бюджету 2011 року. Про це повідомив на апаратній нараді у понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус. Проте у співвідношенні із завданнями, які ставить перед собою міська влада на 2012 рік, цього теж недостатньо, підкреслив він. Тому індикатором успіху, зазначив міський голова, стане створення у місті сприятливого інвестиційного клімату та максимальне залучення інвестицій за програмами соціально-економічного розвитку.

переглядів: 1545
14:26

Перед новорічно-різдвяними святами в Кіровограді відбулося кілька ярмарків, на яких кіровоградці за помірними, а подекуди – й низькими цінами купували харчі на святкові столи та подарунки рідним і друзям.
28 грудня на площі Кірова можна було вибрати щось до душі з новорічних сувенірів і солодощів. А ще – сфотографуватися тут-таки біля ялинки, доїдаючи придбану з ятки із булочками смакоту.

переглядів: 1603
14:10

Євген СнісаренкоСвоє найголовніше завдання вчителі фізичної культури загальноосвітніх закладів Кіровограда вбачають у плеканні в учнях позитивного ставлення до уроків, бажання самостійно виконувати фізичні вправи, брати участь у різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах.
Цьогоріч у міському турі конкурсу "Учитель року" в номінації "Фізична культура", який відбувся в НВО ЗНЗ № 20, взяли участь шестеро досвічених професіоналів – учителі навчальних закладів №№ 1, 8, 13, 31, 32, 33 Лариса Алексєєнко, Олександр Шевчук, Наталія Іванова, Євген Снісаренко, Василь Коломієць, Олена Петренко.

переглядів: 2059
14:09

Сьогодення потребує нових підходів до організації професійного навчання інвалідів з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

переглядів: 1555
14:04

У попередніх номерах ми розповіли про ветеранів, які брали участь у визволенні Кіровограда від окупантів під час війни, що була складовою Другої світової. Сьогодні "Вечірня газета" завершує оповідь про інших причетних до цієї події ветеранів.

переглядів: 1964
14:02

У Новомиргородському районі Кіровоградської області відкрито гірничо-збагачувальний комбінат із видобутку та переробки ільменітового концентрату на базі Бирзулівського родовища.

переглядів: 2131
13:59

Питання функціонування окремих закладів ресторанного бізнесу в Кіровограді обговорювалися на нараді, яку провів заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов.

переглядів: 1844
1 2 »
pgt 0.30656 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua