МЕНЮ


13:41

Днями у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулась чергова зустріч першого заступника міського голови Василя Дзядуха, керуючої справами виконкому міської ради Лідії Єльчанінової та депутата міської ради Володимира Шведова з кіровоградцями, які зацікавились можливістю участі у програмі будівництва доступного житла у Кіровограді у 2011 – 2017 роках.

переглядів: 1335
13:34

Вихованці дитячо-юнацьких клубів відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради "Чайка" та "Гермес" взяли активну участь в акції "Стань святим Миколаєм – допоможи дітям".

переглядів: 1278
13:28

15 грудня відкрився медичний центр управління МНС України в Кіровоградській області. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова ОДА Сергій Ларін, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, директор Департаменту цивільного захисту МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук та начальник управління МНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак.

переглядів: 1365
13:22

Останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким ганебним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин. Найчастіше такі факти виявляються під час перевірок суб’єктів господарювання, що працюють у галузях торгівлі, транспорту, будівництва.

переглядів: 4095
13:18

Тільки за три останніх місяці нинішнього року фахівці Кіровоградської міської санепідстанції перевірили 750 об’єктів, на 338 з них виявлено порушення санітарних норм і правил.

переглядів: 1253
13:13

Катерина БодяловаКоли почалася Велика Вітчизняна війна, Катерині Бодяловій було всього чотирнадцять років. У шістнадцять вона викрала у німецького коменданта окупованого рідного села Родниківки Олександрівського району зброю, боєприпаси, бінокль, документи й подалася в Нерубаївський ліс до партизанів. Це її однокласники (5-й та 6-й класи вона закінчувала у селі Підлісному Олександрівського району) Ваня Юрченко, Яша Матвієнко та Ваня Коноваленко і молодший від них на рік Федя Шепель за зв’язки з партизанами живими були закопані німецькими окупантами у землю...

переглядів: 1670
13:07

Нещодавно в дитячо-юнацькому клубі "Старт" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради відбувся відкритий чемпіонат ДЮКів з паверліфтингу (віджимання лежачи).
Ці змагання були приурочені до Дня Збройних сил України. У чемпіонаті взяли участь вихованці дитячо-юнацьких клубів та команда Кіровоградського національного технічного університету (усього – 29 чоловік). Спортсмени змагалися в шести вагових категоріях. Переможцями стали Олександр Федоренко (до 56 кг, ДЮК "Моноліт"), Андрій Миронов (до 60 кг, ДЮК "Старт"), Олександр Бобров (до 67,5 кг, ДЮК "Моноліт"), Дмитро Тациєнко (до 75 кг, КНТУ), Ігор Германович (до 82,5 кг, КНТУ), Вадим Дорошенко (до 90 кг, КНТУ). У загальнокомандному заліку перше місце посіла команда КНТУ, друге – ДЮКу "Моноліт", третє – ДЮКу "Старт".

переглядів: 1448
13:05

Щороку учні та викладачі Кіровоградської музичної школи №1 ім. Г.Нейгауза беруть участь у багатьох конкурсах виконавської майстерності, де посідають призові місця.

переглядів: 1832
12:48

У XVIII столітті Російська імперія, відчувши неспроможність освоювати свої території власними силами, заходилася залучати до цього іноземців. Імператриця Катерина Друга, запросивши в Росію усіх бажаючих чужинців, пообіцяла їм компактне проживання, свободу віросповідання, безпроцентні позики та податкові пільги. Найактивніше на її заклик переїжджати в Росію відгукнулося населення германських держав, змучене війнами та високими податками. Так почалося переселення німців на Поволжя. Продовжуючи справу своєї бабці й поставивши за мету якнайшвидше економічно освоїти Новоросію і Крим, Олександр Перший запросив до Росії вже не всіх охочих іноземців, а лише сімейних та заможних, добрих землеробів, скотарів, виноградарів. Зберігши для них привілеї, гарантовані Катериною Другою, імператор ще й доповнив їх новими. На початку XIX століття в ці краї почали масово переїжджати німці. Були серед них і дід та баба кіровоградця Едуарда Штейнфельда. Вони оселилися в Приазов’ї.

переглядів: 1278
« 1 2 3 4 ... 10 11 12 »
pgt 0.30541 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua