МЕНЮ


16:11

Волонтери проекту "Майстерня здоров’я" за підтримки організації "Всеукраїнське лікарське товариство" провели у Кіровограді профілактично-просвітницьку акцію для населення: безкоштовно вимірювали артеріальний тиск та рівень глюкози у крові методом експрес-тестів.
Протягом двох тижнів у поліклінічних закладах міста кіровоградці мали можливість зробити ці процедури, а також отримати консультації з приводу стану свого здоров’я.

переглядів: 1147
16:07

Відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради у партнерстві з гендерним центром обласної універсальної бібліотеки ім. Д.Чижевського в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти гендерного насильства" провели інформаційний захід для студентів будівельного коледжу та комерційного технікуму з переглядом документального фільму "Опыт над поведением человека". Основна мета заходу – привернення уваги громадськості та молоді міста до проблем насильства, торгівлі людьми, формування гендерної рівності в сус- пільстві, толерантності в розв’язанні соціальних проблем, гендерної рівності у всіх сферах життя суспільства.

переглядів: 1212
16:04

Перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух провів нараду з керівниками комунальних та інших форм власності підприємств з питання підготовки до зими.

переглядів: 1326
13:44

Із травня нинішнього року і до його завершення у п’яти районних управліннях праці та соціального захисту населення (зокрема, й Ленінського та Кіровського районів міста Кіровограда) триває ініційований Міністерством соціальної політики та Кабінетом Міністрів України експеримент із впровадження методів непрямої оцінки доходів громадян для призначення соціальної допомоги.

переглядів: 1521
13:21

У зв’язку із численними зверненнями кіровоградців щодо формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій надаємо роз’яснення стосовно порядку формування цих тарифів.

переглядів: 9192
13:06

На загальнонаціональний референдум, що відбувся 1 грудня 1991 року, було винесено єдине питання: "Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?" Текст цього Акта, прийнятого Верховною Радою України 24 серпня 1991 року, було подано у виборчому бюлетені.

переглядів: 634
13:03

Не всі заклади торгівлі й ресторанного господарства Кіровограда належним чином дотримуються рішення міськради щодо заборони торгівлі пивом та алкогольними напоями з 22.00 до 8.00.

переглядів: 1125
12:59

Шановні кіровоградці! Обов’язок кожного – бути не байдужим до суспільства, в якому він живе, та запобігати протиправним діям недоброчесних посадових осіб, державних службовців та інших громадян міста. Щоденно в ЗМІ повідомляється, що в країні панує корупція: хтось вимагає та отримує хабар, а хтось приймає протиправне рішення, розкрадають та привласнюють державне майно тощо.

переглядів: 1195
12:55

Зайшовши на подвір’я цієї школи і побачивши там гурт хлопчаків, які, граючись, гасали один за одним, я не помітив ні в їхній поведінці, ні в зовнішності чогось такого, що вказувало б на те, що цей заклад – спеціальний.

переглядів: 1213
« 1 2 3 ... 9 10 11 12 »
pgt 0.43518 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua