МЕНЮ


10:14

музичний театр МенестреліТріумфальним успіхом колективів та солістів Кіровоградської музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса завершилась їхня участь у IV Відкритому міжнародному фестивалі-конкурсі музики та академічного вокалу "Золота ліра", який нещодавно пройшов у Дніпропетровську.

переглядів: 1157
10:02

Під час святкового концерту перед глядачами-слухачами виступили викладачі школиВеселе свято з подарунками до Дня святого Миколая влаштували для учнів Кіровоградської дитячої школи мистецтв, що в селищі Новому, та їхніх батьків викладачі цього закладу разом із селищною радою.

переглядів: 1270
09:59

Першого січня голові квартального комітету №25 Ленінської районної в місті Кіровограді ради депутатові чотирьох скликань Кіровоградської міської ради, голові ревізійної комісії обласного осередку політичної партії "Союз лівих сил" Лідії Набок виповниться шістдесят років.

переглядів: 1217
09:45

Сергій Фоменко (Фома)На початку наступного року, 25 лютого, в обласній філармонії відбудеться концерт знаного й обожнюваного багатьма українського рок-гурту "Мандри". Про це розповів його лідер Сергій Фоменко (Фома) під час зустрічі зі студентами в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олександра Бойченка.
До книгозбірні музикант завітав разом з керівником асоціації молоді Кіровоградщини "Златопілля" Миколою Середенком. Саме завдяки зустрічі й спілкуванню між собою цих двох зацікавлених у розвитку української культури чоловіків і виникла ідея в межах проекту "Кіровоградщина – живий контакт" організувати тур гурту "Мандри" населеними пунктами нашого краю (Кіровоград, Олександрія, Світловодськ та, можливо, село Косівка Олександ- рійського району). До цього туру його організатори мають намір залучити й місцеві гурти, які якісно виконують власні україномовні пісні. Їх відбір відбудеться найближчим часом.

переглядів: 1133
09:41

Олександр ЛещенкоУ Кіровограді в центрі здоров’я “Драйв” відкрито школу хореографії Олександра Лещенка “Імперія мистецтв ”Форсайт".
– Висловлюю щиру вдячність Олександру Лещенку, його команді, усім нашим майдансерам за те, що завдяки їм саме Кіровоград став танцювальною столицею України. А сьогодні ми виконали нашу обіцянку – продовжили великий майдансівський рух відкриттям школи, де сучасним танцям навчатимуться усі бажаючі, – зазначив голова ОДА Сергій Ларін, який узяв участь в урочистому відкритті закладу.

переглядів: 1065
13:58

Із самого ранку в День святого Миколая у пацієнтів дитячої міської лікарні та центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів був піднесений настрій – вони чекали на приїзд гостей зі святковими подарунками.

переглядів: 1537
13:56

У 2015 році в Україні відбудеться Єврочемпіонат з баскетболу. На проведення змагань претендують Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Львів, Харків та Київ.

переглядів: 1365
13:52

Відразу два шанованих жителя селища Нового – Микола Яценко та Микола Русул – відзначили ювілеї.
Із 85-річчям голову ради організації учасників бойових дій та інвалідів Великої Вітчизняної війни Миколу Яценка та із 55-річчям – директора школи естетичного виховання "В гостях у казки" Новенської селищної ради заслуженого працівника культури Миколу Русула привітали перший заступник міського голови й почесний громадянин селища Нового Василь Дзядух, голова Новенської селищної ради Ольга Мельник, депутати селищної ради, завідувачі будинків, керівники установ, організацій. Василь Дзядух відзначив вагому роль обох ювілярів у вихованні й навчанні декількох поколінь новенців, подякував їм за їхню сподвижницьку працю, передав вітання від міського голови Олександра Саінсуса і вручив грамоти міської ради та її виконавчого комітету. Також теплі слова на адресу ювілярів сказали голова ради міської організації ветеранів України Віталій Вієвський, керівники обласної та міської профспілкових організацій працівників освіти і науки України Світлана Скалько й Наталія Дзюба, педагоги та багато інших.

переглядів: 2000
13:45

У понеділок у концертній залі УМВС України в Кіровоградській області відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці міліції України.

переглядів: 1239
« 1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.29104 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua