МЕНЮ


12:46

Наприкінці минулого тижня в обласному центрі нарешті засніжило. За снігом скучили всі, крім, напевне, комунальників, – ті стукали по дереву й плювали через плече, радіючи тому, що зима дає їм фору. Та все ж вона про Кіровоград таки згадала. Комунальники за наявного технічного оснащення справляються з очищенням доріг від снігу на тверду "трійку". Таку оцінку їхньої роботи дав на прес-конференції заступник міського голови Микола Вєщев.

переглядів: 2311
12:42

На черговому засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міськради дано дозвіл на створення на вулиці Дворцовій "Алеї майстрів" – постійно діючої виставки-ярмарку творчих робіт. З такою пропозицією до влади звернулись представники громадської організації "Єлисаветградський узвіз". Розташується виставка-ярмарок навпроти житлового будинку на вулиці Дворцовій, 38.

переглядів: 2157
12:39

Протягом цього тижня у селищі Гірничому триває профілактичний огляд населення в рамках міської медико-соціальної акції "Здорові жителі – здорове місто".

переглядів: 1694
12:31

На першому в нинішньому році засіданні громадської гуманітарної ради з питань розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти при управлінні освіти Кіровоградської міської ради було підбито підсумки виконання програми розвитку освіти за 2011 рік та намічено плани діяльності цього громадського формування на нинішній рік.

переглядів: 2509
12:29

Відділ сім ї та молоді Кіровоградської міської ради запрошує студентів вищих навчальних закладів міста й області, представників молодіжних громадських організацій і просто небайдужих молодих людей віком до 30 років взяти участь у всеукраїнському конкурсі "Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий", який проводить громадська організація "Молодіжна альтернатива" з 16 січня по 15 лютого 2012 року.

переглядів: 1815
12:24

Анна ЗаботкінаЯк відомо, у Кіровограді повним ходом йдуть роботи зі створення центру соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів. Зараз у виділеному під центр приміщенні (частина колишнього дитячого садка на вулиці Бєляєва, 72) ударними темпами триває ремонт. На першому етапі планується функціонування двох дитячих груп, згодом центр буде розширюватись. Про принципи роботи нової установи, чим і як будуть займатись з дітьми з обмеженими можливостями педагогічні та медичні працівники, редакції розповіла директор майбутнього центру Анна Заботкіна.

переглядів: 2202
12:20

Віднедавна 36 великомістких автобусів ПАТ "Автобусний парк 13527" та 12 тролейбусів ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія" їздять з GPS-трекерами. Завдяки їм міська влада має намір налагодити регулярний рух громадського транспорту Кіровограда.

переглядів: 1961
12:16

На останню декаду січня припадають дві помітні дати в національній історії: 22 числа виповнилося 94 роки з часу перетворення Генерального секретарства міжнародних справ у відповідне міністерство. А наприкінці місяця відзначатиметься річниця бою під Крутами.

переглядів: 2449
12:11

Днями кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зустрівся з експертом-консультантом Центру науково-економічного партнерства групи компаній "Русконсалт" (м. Москва) Василем Компанійцем. Йшлося під час зустрічі про залучення у соціально-економічний розвиток обласного центру зовнішніх інвестицій.

переглядів: 2325
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.28513 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua