МЕНЮ


17:46

Те, що школярі активно вчаться демократичним принципам та втілюють їх у своїх навчальних закладах, засвідчила загальношкільна конференція нав- чально-виховного комплексу "Кіровоградський колегіум".

переглядів: 1323 / коментарі (1)
17:37

25 січня в ДЮСШ № 2 відбулися завершальні ігри чемпіонату Кіровограда з гандболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в яких взяли участь десять команд.

переглядів: 1311
14:04

Віктор МягкийЧому люди звертаються до медиків лише тоді, коли хвороба переходить у стадію загострення? Чи то у нашого населення ментальність така – на ногах "переходити" будь-яке захворювання, відтягуючи візит до лікаря, аж поки не "припече", чи, може, вартість лікування настільки висока… Але, як не крути, населення пізно звертається до лікарів. На цьому наголошує й завідуючий урологічним відділенням Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги Віктор Мягкий.

переглядів: 1255
13:56

Минулого тижня рівень захворюваності на ГРВІ у нашій області зріс порівняно з попереднім періодом на 39,7 відсотка. Водночас він досі є нижчим від епідемічного порогу (на 41 відсоток).

переглядів: 1080
13:47

26 – 28 січня в кіровоградських музичній школі № 2 ім. Юлія Мейтуса та музучилищі проходив V обласний конкурс юних композиторів пам’яті Ю. Мейтуса "Klassik-proekt" – відомий фестиваль української академічної музики (автор проекту – директор музичної школи № 2 ім. Юлія Мейтуса, голова асоціації народної інструментальної музики обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки Валентина Ревенко).

переглядів: 1657
13:39

Олена БарановаПерсональну виставку "Едемський сад" Алли Баранник та Наталі Іщенко нещодавно було експоновано в ОУНБ ім. Д. Чижевського.
Дерева та квіти, представлені на виставці, зроблені із застосуванням різних технік бісероплетіння. У цьому виді рукоділля досвідченими майстрами є члени гуртка рукоділля ДЮК "Зоряний". Його керівник – учасник цієї виставки Алла Баранник – із задоволенням ділиться своїми знаннями й навичками на заняттях.

переглядів: 1225
12:36

Про цю міліцейську ганьбу "Вечірня газета" уже повідомляла. Мова про те, як у жовтні минулого року кілька співробітників Олександрійського міськвідділу внутрішніх справ допустили втечу арештанта. Охороняючи його, хворого, у палаті міської центральної лікарні, стражі порядку поснули та так захропіли, аж об’єкт їхніх пильнувань не витримав – розстебнувши наручники, накивав п’ятами якнайдалі від неприємних звуків. Коли про це дізналися в обласному управлінні МВС, що там вчинилося! До ловів утікача було залучено значні людські і навіть тваринні ресурси – в операції брали участь бійці спецпідрозділу "Беркут" та міліціонери-кінологи із собаками. Невдовзі нахабу піймали. Тих же, хто проспав його втечу, виперли з міліції.

переглядів: 1304
12:31

Якось у травні минулого року 38-річний кіровоградець Володимир Ц., повернувшись уночі додому, застав дружину за дивним заняттям – вона пакувала свої особисті речі. Чоловік, звісно, поцікавився, що це означає. Жінка відповіла, що розлюбила його і тепер житиме окремо.

переглядів: 1264
12:26

У порушенні антикорупційного законодавства звинуватили начальника одного із районних управлінь ветеринарної медицини Кіровоградщини.

переглядів: 1155
« 1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.36443 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua