МЕНЮ


20:55

З настанням весни чимало кіровоградців вийде на загальноміське прибирання. Це вже традиція – кілька субот у квітні присвятити тому, щоб рідний Кіровоград набув ошатного, привабливого вигляду, став чистішим. Ось і цього року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про проведення у місті акції "Чисте місто" в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля".

переглядів: 1207
20:49

Містам потрібно вчитися рекламувати себе, аби успішно конкурувати за інвестиції, ресурси, людей, врешті – за місце на карті країни. Ця ідея звучала рефреном на семінарі "Брендинг Кіровограда: можливості, технології, учасники", який провів у міській раді відомий експерт з брендингу Європейського інституту маркетингу Денис Візгалов.

переглядів: 1278
20:37

23 березня відбувся шостий тур І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з шахів, що проходили в приміщенні Кіровоградської міської ради, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 1643
15:43

Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-лютий 2012 року у Кіровограді становив 858,2 мільйона гривень, що на 22,8 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. Обсяг роздрібного товарообороту сягнув 480 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса, головним питанням якої був стан виконання програми розвитку Кіровограда у рамках програми "Центральний регіон-2015" за два місяці нинішнього року.

переглядів: 1956
15:38

Забезпечення вільного доступу інвалідів до соціальних об’єктів є пріоритетом для міської влади. На цьому наголосив на засіданні комітету доступності інвалідів й інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1512
15:28

Так можна образно визначити зміст персональної виставки Вадима Медяника, яка відкрилася в Масляниківському БК.
Саме тут, на околиці міста, нас згуртував і додав оптимізму цей патріотичний порив – дарувати людям, жителям Масляників- ки, Арнаутового, Гірничого, свято мистецтва. Його ініціатором та меценатом став депутат міської ради Вадим Дрига.

переглядів: 1544
15:23

Тема стихійної торгівлі продуктами "із землі" в засобах масової інформації з’являється регулярно. До боротьби з цим явищем вже давно долучились місцева влада, санітарно-епідеміологічна, ветеринарна служби. А тепер на сполох забили й підприємці, які легально працюють на ринках Кіровограда. Зокрема, до редакції "ВГ" звернулися адміністрація та торговельники з ринку "Новомиколаївські торгові ряди", що на вулиці Добровольського (ПП "Євразія- центр") – їм уже несила терпіти стихійників, що торгують біля ринку.

переглядів: 1817
14:46

З метою досягнення ефективної зайнятості молоді служба зайнятості здійснює широкомасштабну профорієнтаційну роботу нового формату, акценти якої зміщено від регулювання поточної ситуації, що склалася на сучасному ринку праці, до запобігання безробіттю.

переглядів: 2382
14:39

У рамках нещодавно підписаного меморандуму про співпрацю з Національною академією медичних наук України провідні вітчизняні фахівці вже розпочали консультування лікарів обласного перинатального центру.

переглядів: 1868
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.2993 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua