МЕНЮ


13:27

Працівники Ленінського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні розбійного нападу затримали двох мешканців Херсонської області, що перебували у розшуку за скоєння низки тяжких злочинів, та їх знайомого, жителя Кіровограда.

переглядів: 1284
11:33

На початку березня громадська організація «Столичні Ініціативи» передала у наше місто величезне яйце, котре розмальовують місцеві художники, створюючи таким чином унікальну писанку. Це всеукраїнський проект, у рамках якого планується до Великодня встановити у всіх обласних центрах України писанки, а на День Незалежності привезти їх до Києва та показати усій країні.

переглядів: 1549
10:14

У роботі зі зверненнями громадян всім працівникам виконавчих органів ради слід проявляти максимальну увагу і оперативність. На цьому під час апаратної наради у понеділок наголосив кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1384
08:36

На Кіровоградщині СБУ передала до суду кримінальну справу стосовно реалізатора спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

переглядів: 1666
08:35

Працівники УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області вилучили у 39-річного жителя обласного центра зброю і боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 1176
08:35

Працівники Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні вбивства затримали 37-річного місцевого жителя.

переглядів: 1248
pgt 0.42176 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua