МЕНЮ


18:07

Про це повідомив начальник податкової міліції України Андрій Головач, який підписав відповідний наказ.

переглядів: 1114
18:06

Працівники Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області затримали за підозрою у скоєнні тяжкого злочину 56-річного жителя одного із населених пунктів району.

переглядів: 1020
17:33

За даними лабораторних досліджень води з громадських колодязів, які були проведені у 2011 році, вона у ста відсотках випадків не відповідає нормативам за санітарно-токсикологічними та санітарно-мікробіологічними показниками і є небезпечною для здоровя, особливо для дітей до трьох років. Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради, що провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1455
17:17

Останніми роками кількість проб "централізованої" води, які не відповідають за санітарно-технічніми нормативами, постійно збільшується. Відхилення, зокрема, відмічаються за рахунок погіршення органолептичних показників - кольоровістю, каламутністю, вмісту заліза. Про це повідомив сьогодні на апаратній нараді головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1133
15:28

У Кіровограді - складна епідситуація із малярії. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1458
14:56

З 1976 року в Кіровограді не зареєстровано жодного випадку захворювання на сказ серед людей, проте заспокоюватися не варто, адже щороку в області реєструються осередки сказу та зростає кількість захворілих тварин. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1137
14:43

Жодного випадку захворюваності на лептоспіроз у Кіровограді за минулий рік не зареєстровано. Для порівняння: у 2009 році лептоспірозом захворіло три кіровоградці (один помер), у 2010 - вісім (один помер). Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради головий лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1109 / коментарі (2)
14:15

Епідемічна ситуація з інфекційних захворювань у Кіровограді характеризується як відносно стабільна. порівняно із 2010 роком захворюваність на інфекційні хвороби зменшилася на 13,5 відсотка. Про це повідомив сьогодні під час апаратної наради головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1298
14:09

Прокуратурою Кіровського району міста Кіровограда виявлено непоодинокі факти укриття від обліку злочинів працівниками міліції.

переглядів: 1262
1 2 »
pgt 0.44951 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua