МЕНЮ


20:31

Кіровоградець Володимир Нагорний – щаслива людина. Бо має хобі, від якого отримує не лише духовне, естетичне задоволення, а й цілком фізично осяжне матеріальне.
Він не лише колекціонує предмети українського селянського побуту кінця ХІХ – початку ХХ століть, а й очолює знану в усій Україні майстерню реставрації та дизайну.

переглядів: 2682
20:26

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в актовій залі Кіровоградської міської ради зібрались ті, від кого залежать чистота та порядок у місті, затишок в оселях людей, якість побутових послуг.

переглядів: 1103
17:34

Члени Спілки воїнів запасу прикордонних військ "Кордон" виступили з ініціативою облаштувати у Кіровограді на розі вулиць 50 років Жовтня та Глінки сквер і встановити там пам’ятник прикордонникам. Їхнє звернення було розглянуто на черговому засіданні топонімічної комісії у понеділок, яка вирішила рекомендувати виконавчому комітету міської ради ухвалити рішення про присвоєння зазначеній території назви "Сквер прикордонників" та надати його для благоустрою представникам громадської організації за умови залишення там пам’ятного знака захисникам Кіровограда від нацистських загарбників.

переглядів: 1084
17:31

У рамках обласної програми "Купуй кіровоградське!" в обласному центрі планується відкрити перший соціальний магазин. Його буде створено за кошти із обласного бюджету.

переглядів: 1040 / коментарі (2)
17:29

Навести лад на об’єктах незавершеного будівництва закликав на нараді їх власників перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1353
16:38

НКРЕ затвердила єдиний тариф для водокористування як для населення, так і для підприємств Кіровоградської області, що становить 7 грн. 40 коп. за 1 кубометр води.

переглядів: 1248
13:20

Із 1976 року в Кіровограді не трапилося жодного випадку захворювання на сказ серед людей, проте заспокоюватися не варто, адже щороку в області реєструються осередки сказу та зростає кількість захворілих тварин. На цьому наголосив у понеділок на апаратній нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1434
13:07

16 березня відбувся п’ятий тур (футзал) І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях, що проходили в спортивній залі ДЮСШ № 2, взяли участь команди депутатів і посадових осіб виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 946
12:56

У Кіровограді в рамках міського підрозділу програми "Центральний регіон-2015" триває реалізація медико-соціальної акції "Здорові жителі – здорове місто".

переглядів: 1036
1 2 3 »
pgt 0.48227 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua