МЕНЮ


15:31

З листопада 2011 року Кіровоградська обласна молодіжна громадська організація «Південна Ліга» реалізовує в місті Кіровограді проект «Громадські перевезення в Кіровограді: нова ціна – нова якість». Даний проект став одним з переможців конкурсу малих проектів адвокаційного спрямування «Ідея-дія-результат», що проводився Кіровоградською обласною організації ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в межах програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження». Основною задачею проекту є створення методики об’єктивної оцінки якості пасажирських перевезень на прикладі маршрутів, що обслуговують мікрорайони Кущівки та Катранівки. В якості бази було взято популярну західну методику оцінки якості послуг СЕРВКВАЛ (SERVQUAL).

переглядів: 1447
15:27

Дитяча екологічна громадська організація «Флора», звертає увагу мешканців міста на те, що на вулицях Кіровоградщини активізувалася незаконна торгівля первоцвітами – весняними квітами, занесеними до Червоної книги України. І продаж, і купівля таких квітів-це порушення закону.

переглядів: 1454
15:21

22 березня представники Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства провели навчальний семінар-нараду для лісівників зі всієї області.

переглядів: 1257
15:18

22 березня на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар для учасників нового обласного проекту – «Ветеран on-line», який проходитиме у рамках акції «Зірка пам’яті».

переглядів: 1144
15:14

Управління МВС України в Кіровоградській області приділяє особливу увагу питанню забезпечення охорони громадського порядку під час футбольних матчів, зокрема з огляду на підготовку України до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

переглядів: 1369
15:13

Працівники Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області викрили у скоєнні крадіжки грошей 20-річного жителя одного із сіл району.

переглядів: 1246
15:11

У ході перевірки додержання податкового законодавства та застосування законів у сфері охорони культурної спадщини прокуратурою міста Кіровограда виявлено порушення в діяльності Державної податкової інспекції міста Кіровограда за 2007 рік.

переглядів: 1304
14:50

У результаті перевірки дотримання вимог чинного бюджетного законодавства в діяльності одного з приватних підприємств, прокуратурою Маловисківського району виявлено кримінально-карні порушення.Про це повідомляє прес-служба прокуратура області.

переглядів: 1254
14:50

Органами прокуратури активізовано діяльність на виявлення та припинення правопорушень у банківській сфері, вжиття заходів реагування до недобросовісних службовців банків та позичальників коштів. З початку року прокурорами в порядку здійснення правозахисної діяльності у банківській сфері порушено 5 кримінальних справ, 4 стосовно працівників банківських установ, та одну стосовно позичальників. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 1486
1 2 »
pgt 0.40601 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua