МЕНЮ


17:34

Члени Спілки воїнів запасу прикордонних військ "Кордон" виступили з ініціативою облаштувати у Кіровограді на розі вулиць 50 років Жовтня та Глінки сквер і встановити там пам’ятник прикордонникам. Їхнє звернення було розглянуто на черговому засіданні топонімічної комісії у понеділок, яка вирішила рекомендувати виконавчому комітету міської ради ухвалити рішення про присвоєння зазначеній території назви "Сквер прикордонників" та надати його для благоустрою представникам громадської організації за умови залишення там пам’ятного знака захисникам Кіровограда від нацистських загарбників.

переглядів: 1081
17:31

У рамках обласної програми "Купуй кіровоградське!" в обласному центрі планується відкрити перший соціальний магазин. Його буде створено за кошти із обласного бюджету.

переглядів: 1038 / коментарі (2)
17:29

Навести лад на об’єктах незавершеного будівництва закликав на нараді їх власників перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1336
16:38

НКРЕ затвердила єдиний тариф для водокористування як для населення, так і для підприємств Кіровоградської області, що становить 7 грн. 40 коп. за 1 кубометр води.

переглядів: 1238
13:20

Із 1976 року в Кіровограді не трапилося жодного випадку захворювання на сказ серед людей, проте заспокоюватися не варто, адже щороку в області реєструються осередки сказу та зростає кількість захворілих тварин. На цьому наголосив у понеділок на апаратній нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, головний лікар Кіровоградської міської санепідстанції Іван Касьяненко.

переглядів: 1421
13:07

16 березня відбувся п’ятий тур (футзал) І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях, що проходили в спортивній залі ДЮСШ № 2, взяли участь команди депутатів і посадових осіб виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 943
12:56

У Кіровограді в рамках міського підрозділу програми "Центральний регіон-2015" триває реалізація медико-соціальної акції "Здорові жителі – здорове місто".

переглядів: 1027
12:49

Про це повідомив на засіданні обласного комітету з економічних реформ заступник кіровоградського міського голови Ігор Василенко.

переглядів: 809
12:44

Відродження традицій, звичаїв та обрядів нашого народу, розширення знань учнівської молоді про відзначення великодніх свят, формування високодуховної творчої особистості молодої людини засобами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва має на меті започаткований у Кіровограді міський конкурс “Величне свято Великодня”.

переглядів: 868
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.398 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua