МЕНЮ


14:24

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Кіровограді з 1 березня 2012 року залишаються без змін.

переглядів: 1079
14:18

Напевне, жодні громадські слухання за останні роки у Кіровоградській міській раді не збирали стільки людей, як ті, що пройшли минулої п’ятниці. Кіровоградцям було запропоновано висловити свої зауваження та пропозиції щодо проекту нового реєстру автобусних маршрутів загального користування, і вони жваво відгукнулися на цей заклик. Це й не дивно – громадським транспортом користується більшість із нас, і у багатьох є серйозні претензії до роботи перевізників.

переглядів: 1317 / коментарі (1)
14:06

Другий рік поспіль міська влада у рамках програми розвитку малого підприємництва передбачає кошти на надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності для впровадження інвестиційних бізнес-проектів за пріоритетними напрямками розвитку на умовах співфінансування з Регіональним фондом підтримки підприємництва в області. На 2012-ий рік у міському бюджеті на ці цілі закладено 100 тисяч гривень. Минулого тижня члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва Кіровоградської міської ради під керівництвом заступника міського голови Ігоря Василенка розглянули перший у нинішньому році проект, що претендував на допомогу, передбачену вищезгаданою програмою.

переглядів: 1170
13:51

Про депутата Кіровоградської міської ради генерального директора ПАТ "Гідросила" Івана Юрченка на виборчому окрузі №16 знають ледь не всі. Більшість із них схиляється до думки, що свого часу вони не помилились з вибором. Чи не вперше виборці відчули реальну увагу до себе – раніше людей часто-густо годували лише обіцянками.

переглядів: 1647
13:44

Наше місто буде представлене у параді диво-писанок, що відбудеться 24 серпня у Києві на День незалежності в рамках проекту ГО “Столичні ініціативи”.

переглядів: 1049
13:40

На кілька мільйонів гривень збагатилися одесити Тетяна і Юрій Демчуки у 2006 році в Кіровограді, ошукавши багатьох наших банкірів, автотрейдерів і просто громадян. Навесні 2009 року обох шахраїв було засуджено до 12-річного ув’язнення. Але це нічого не дало ошуканим, хіба що моральне задоволення. Наприклад, кіровоградець, назвемо його Н., має віддати банку близько 230 тисяч гривень за кредитний автомобіль, якого не отримав. Недавно цей чоловік спробував довести у суді, що нічого нікому не винен, оскільки став жертвою злочину.

переглядів: 1385
13:34

Експерти Ради Європи позитивно оцінили норму запропонованого Президентом України і схваленого в першому читанні Верховною Радою проекту Кримінального процесуального кодексу, якою передбачено, що розгляд справ про злочини, які караються довічним ув’язненням, може здійснюватися судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних. Якщо документ ухвалять остаточно, невдовзі кожен з нас гіпотетично може опинитись у списку присяжних. Природно, виникають запитання: а що, власне, являє собою цей суд, хто такі присяжні і чи поліпшить цей інститут наше правосуддя? Відповісти на них взявся член Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Володимир Пилипенко.

переглядів: 3182
13:29

У ніч на понеділок у розважальному клубі "Распутін", що на площі Богдана Хмельницького в Кіровограді, виник конфлікт між відвідувачами. Закінчився він тим, що один із чоловіків отримав ножем у груди і живіт. Ось що розповіла про цей інцидент і його причини прес-служба облуправління МВС.

переглядів: 1201
13:24

Фотовиставкою "Березнева котовасія" разом з представленням робіт на котячу тему майстринь обласної громадської організації "Єлисаветградський узвіз" та клубу народних ремесел "Ниточка" в ОУНБ ім. Д. Чижевського було відзначено перше березня – Міжнародний день котів.

переглядів: 1049
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.45255 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua