МЕНЮ


13:14

Другого березня відбувся четвертий тур І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з більярду, що пройшли у спортивному клубі “Еффе”, взяли участь 12 учасників, що представляли депутатський корпус і посадових осіб виконавчих органів Кіровоградської міської, Ленінської та Кіровської районних у місті рад. Учасників змагань привітав з їх початком і побажав хороших ігор начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради Олександр Куценко.

переглядів: 889
14:23

Минулої п’ятниці у Кіровограді урочисто відкрито центр соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів.
У заході взяли участь кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови Лариса Андреєва, голова фракції Партії регіонів у міській раді генеральний директор "Гідросила ГРУП" Юрій Тітов, голова Кіровської районної ради Олександр Рацул, діти з особливими потребами та їхні батьки.

переглядів: 1334
14:17

Два тижні тому на сайті Кіровоградської міськради та в нашій газеті було оприлюднено проект нового реєстру автобусних маршрутів загального користування – результат діяльності робочої групи, створеної міським головою Олександром Саінсусом, до якої увійшли працівники місцевих державних та самоврядних органів, представники громадськості й підприємств-перевізників.

переглядів: 1787
13:36

29 лютого у Кіровограді з робочою поїздкою перебував народний депутат Віктор Янукович, якого фракція Партії регіонів у Верховній Раді призначила куратором нашого міста.

переглядів: 1954
13:33

Є ініціатива створити у Кіровограді центр безоплатної правової допомоги. Вона була озвучена на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті міськради, що відбулося у середу. В засіданні взяли участь міський голова Олександр Саінсус, секретар міської ради Ігор Волков, керівники управлінь та відділів міської ради.

переглядів: 1485
13:27

"ВГ" поцікавилася думками кіровоградців стосовно запропонованої владою реформи, яка передбачає зміну маршрутної мережі громадського транспорту. Точки зору опитані нами люди висловлювали різні.

переглядів: 1243
13:24

Нинішньої весни повінь Кіровограду не загрожує. Такий висновок можна зробити з почутого на вівторковій прес-конференції у міській раді, у якій взяли участь начальник управління надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, керівник обласного управління водних ресурсів Юрій Топузов й очільник обласного центру з гідрометеорології Олена Юрченко.

переглядів: 1553
13:16

Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінальною міліцією у справах дітей та управлінням зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради розпочали тривалу профілактичну акцію "Я не продаю неповнолітнім алкогольні та тютюнові вироби".

переглядів: 1882
13:09

Вулиця Микитенка проходить через два мікрорайони Кіровограда – Масляниківку і Арнаутове. Це красива вулиця, де дбайливі господині на своїх присадибних ділянках висаджують квіти, на узбіччях дороги росте багато дерев.

переглядів: 1930
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.5169 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua