МЕНЮ


12:34

Із січня наступного року набере чинності нещодавно прийнятий Закон України "Про державну службу". Про окремі новації цього закону йшлося на прес-конференції у Федерації профспілок області.

переглядів: 2786 / коментарі (1)
12:28

27 лютого відбулася зустріч депутатів від ПР, які представляють Інгульську шахту, з виборцями мікрорайону "Шкільний" у Кіровограді. Зустріч фактично стала звітом за два роки каденції депутатського корпусу.

переглядів: 1056
12:21

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відбулася презентація сьомого видання Володимира Боська "Історичний календар Кіровоградщини на 2012 рік. Люди. Події. Факти".

переглядів: 1456
12:18

У Кіровограді відбувається заміна дорожніх знаків, що вже вийшли з ладу, на нові.

переглядів: 1478
12:14

Минулого тижня з ініціативи Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та за підтримки управління освіти і науки Кіровоградської ОДА, Інституту інноваційних технологій й змісту освіти (ІІТЗО) Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також КДПУ імені Володимира Винниченка в обласному центрі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Психолого-педагогічні аспекти навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії".

переглядів: 1072
12:11

Щороку в період піку зимових температур фахівці ВАТ "Кіровоградгаз" проводять у дев’ятиповерхівках спальних мікрорайонів заміри тиску газу в трубах. Як правило, показники коливаються на рівні 80-100 мм рт. стовпчика, хоча норма – як мінімум 160. Тобто тиск є недостатнім, що створює передумови для виникнення серйозних проблем у роботі котлів індивідуального опалення, а подекуди – і газових побутових плит.

переглядів: 3729
12:05

Для українців нема кращого птаха за лелеку. Він уособлює щастя, добро, сімейний затишок, мир. Люди казали, що лелеки приносять радість і весну, тому їх називають ще веселиками.

переглядів: 1258
11:54

11 років провів кіровоградець Олег К. в ізоляції від суспільства на момент, коли Європейський суд у листопаді 2009-го визнав порушення його прав українськими правоохоронними та судовими органами. З огляду на вказівки страсбурзької інстанції Верховний суд України скасував вирок про засудження Олега К. до 14 років позбавлення волі, і тепер справа стосовно нього заново слухається у Кіровському райсуді обласного центру. К. сподівається на те, що його виправдають. Якщо це станеться, він зможе відсудити у рідної держави величезні гроші за свої поневіряння. У прокуратурі, ясна річ, цього не хочуть і намагаються довести, що К. – винен.

переглядів: 1154
11:35

Якось у листопаді минулого року працівники магазину "Холодок", що на вулиці Соціалістичній, 30 в Кіровограді, прийшовши вранці на роботу, виявили, що із закладу зникла чимала частка краму, в тому числі міцні напої, цигарки, ковбаси, чаї та кави, засоби побутової хімії (пізніше ревізія показала, що недостає товару на майже 13 тисяч гривень). А в стелі зяяла діра.

переглядів: 1032
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.47877 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua