МЕНЮ


12:49

Обласна молодіжна громадська організація "Південна Ліга" вирішила вивчити якість пасажирських перевезень у Кіровограді на прикладі маршрутів, що обслуговують Кущівку та Катранівку. За основу свого оцінювання візьмуть популярну західну методику вимірювання рівня якості послуг СЕРКВАЛ (SERVQUAL) – акронім, від англ. service – послуга, обслуговування, сервіс і quality – якість.

переглядів: 965
12:31

У міліцію Кіровограда продовжують надходити заяви з приводу діяльності ТОВ "Міська біржа".

переглядів: 1100
12:18

Про порушення трудових прав ішлося на засіданні "круглого столу" в Кіровограді, ініційованому громадською організацією "Взаємодопомога вільних людей" у рамках проекту "Захист трудових прав – попереджений означає озброєний!".

переглядів: 1047
12:14

Великий переполох трапився третього січня цього року близько 22-ї години у продовольчому магазині на вулиці Кільцевій в Кіровограді. Такий собі 45-річний Юрій на правах постійного покупця попросив у продавщиці в борг горілку і цигарки. Трудівниця прилавка, бачачи, що чоловік – явно нетверезий, порадила йому проспатися. Тоді відвідувач дістав з кишені пістолет і пригрозив, що застосує його, якщо не отримає хоча б пляшку…

переглядів: 919
12:11

З 24 січня нинішнього року з під’їздів багатоквартирних будинків на вулиці Героїв Сталінграда почали зникати поштові ящики.

переглядів: 886
11:59

Питання про відсторонення кіровоградського судді від посади у зв’язку із притягненням його до кримінальної відпові- дальності мала розглянути 27 березня Вища кваліфікаційна комісія суддів.

переглядів: 772
11:56

Над обладнанням спортивного майданчика у Кіровограді в Ковалівському парку, що біля обласної філармонії, позбиткувалися наші доморощені послідовники давнього племені вандалів.
Спортмайданчик минулого літа спорудили благодійна фундація "Відкриті серця України" разом з партнерами проекту – "Першим інвестиційним банком" та "Кіровоградобленерго". Цьому передувало підписання меморандуму про співпрацю між Кіровоградською міською радою та названою благодійною фундацією. На майданчикові розміщені поле для стритболу, гімнастичний комплекс, спортивні тренажери й куточок для настільного тенісу.

переглядів: 1099
20:31

Кіровоградець Володимир Нагорний – щаслива людина. Бо має хобі, від якого отримує не лише духовне, естетичне задоволення, а й цілком фізично осяжне матеріальне.
Він не лише колекціонує предмети українського селянського побуту кінця ХІХ – початку ХХ століть, а й очолює знану в усій Україні майстерню реставрації та дизайну.

переглядів: 2682
20:26

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в актовій залі Кіровоградської міської ради зібрались ті, від кого залежать чистота та порядок у місті, затишок в оселях людей, якість побутових послуг.

переглядів: 1103
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.41769 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua