МЕНЮ


12:00

Напередодні 26-ї річниці Чорнобильської катастрофи кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та секретар міської ради Ігор Волков зустрілися із вдовами померлих ліквідаторів та "чорнобильцями"-інвалідами.

переглядів: 1816
11:51

"ВГ" вже повідомляла про те, що виконком Кіровоградської міської ради вирішив розірвати договірні відносини із перевізником, який обслуговував маршрут №50. Як повідомила на засіданні виконкому начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міськради Ольга Гонтарь, причина такого рішення полягає в тому, що цей перевізник – ПП "Укравтоінвест" – систематично порушував умови договору в частині кількості транспортних одиниць на маршруті. Деякі електронні ЗМІ зрозуміли це так, начебто міська влада узагалі вирішила ліквідувати 50-й маршрут, й не забарилися повідомити про це своїм читачам. Однак на прес-конференції минулої п’ятниці Ольга Гонтарь цю інформацію спростувала.

переглядів: 2557
11:43

Весна вже обжилася в наших широтах, тож можна посидіти в якій-небудь кав’ярні під відкритим небом, аби, посьорбуючи каву чи ласуючи морозивом, поніжитися під променями ще не спекотного сонечка.

переглядів: 1429
11:35

Нині у навчальних закладах – у розпалі підготовка до складання випускних іспитів, а це значить, що настав час складного вибору: випускниками шкіл – майбутньої професії, а випускниками вищих та професійно-технічних навчальних закладів – першого робочого місця.

переглядів: 2434
11:12

Візиту українського письменника й публіциста Юрія Андруховича до Кіровограда вже давно очікували прихильники його творчості. І от – сталося: знаний у світі митець зустрівся з місцевими журналістами, студентами, загалом, усіма охочими до спілкування з ним.
Кіровоград став дев’ятим містом з десяти, в яких побував літератор під час свого туру Україною, присвяченого презентації його нової книги "Лексикон інтимних міст", який організував її видавець – Міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Czernowitz" (Чернівці). До нас він завітав у результаті зусиль місцевого "Українського клубу".

переглядів: 3625
11:09

Третьої поспіль невдачі зазнала кіровоградська "Зірка" в матчі 27-го туру 21-го чемпіонату України серед команд першої ліги. Минулої суботи на виїзді наші земляки з рахунком 0:2 програли ФК "Севастополь".

переглядів: 1500
11:05

Кіровоградським представництвом "МММ-2011", про початок діяльності якого повідомлялося в попередньому номері "Вечірньої газети", зацікавилася спеціалізована інспекція міської ради.

переглядів: 3041
13:58

У переддень Світлого Христового Воскресіння на площі перед Кіровоградською міською радою було встановлено велетенську великодню писанку, яку розписали місцеві художники в рамках всеукраїнського проекту, що охопив усі обласні центри нашої держави.
Подивитися на диво-витвір прийшло багато кіровоградців, адже нічого подібного до цього часу ні в Кіровограді, ні в Україні не було. Місцеві художники Андрій Кадигроб, Тетяна Стороженко, Ігор Вишниченко, Анатолій Кімнатний, Євген Івасюта та Андрій Надєждін розмалювали писанку в традиційні для нашої місцевості кольори – поєднання чорного, коричневого, жовтого, червоного із вкрапленнями зеленого, а також відтворили сюжети, пов’язані з історією та сьогоденням нашого міста: на фоні пам’ятних куточків Кіровограда можна було впізнати основоположників українського театру, які 130 років тому в Єлисаветграді заснували першу професійну трупу, давши поштовх розвитку національного театрального мистецтва. Начебто, зійшовши з писанки, Марко Кропив- ницький, Іван Карпенко-Карий, Микола Садовський, Панас Саксаганський та Марія Заньковецька вітали своїх нащадків – сучасних кіровоградців, які, зберігаючи здобутки своїх відомих земляків, перетворюють рідне місто на степову перлину.

переглядів: 2907
13:54

Ось уже чотири роки у Кіровограді успішно діє (і поки що залишається єдиним в Україні) дитячий будинок "Наш дім", де запроваджено інноваційні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вірніше, в нашому місті є два таких заклади – "Наш дім" та "Наш дім-2", в яких живуть 22 хлопчиків і дівчаток в умовах, максимально наближених до родинних. Держава прагне відкинути як неефективну пострадянську систему виховання дітей у сиротинцях. І саме Кіровоград довів ефективність нових форм виховання.

переглядів: 1619
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.30576 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua