МЕНЮ


15:40

Працівники Голованівського РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні злочину затримали двох жителів Миколаївської області. Злодюжки демонтували та продали декілька кілометрів металевих дротів. На даний час вже доведено їх причетність до кількох десятків крадіжок. Правоохоронці не виключають, що ця кількість може бути значно більшою….

переглядів: 1293
14:02

З настанням перших погожих днів місто заполонили стихійні торговці. Хто харчами торгує, хто різним крамом. Обирають переважно місця, повз яких найбільше проходить людей – стають на тротуарах, алеях поблизу офіційних ринків. Нічого за торгівлю не сплачують, зате покупців перехопити встигають. Минулого номера «Вечірня газета» розповідала про таку «стихійну точку» біля ринку «Новомиколаївські торгові ряди». Та ж картина – поряд із ринком «Полтавським», в інших місцях.

переглядів: 1907
11:51

Перший суботник із запланованих чотирьох, що пройдуть у рамках загальноміської акції «Чисте місто», відбувся 31 березня.

переглядів: 2219
10:42

Працівники міліції нагадують – на території держави та Кіровоградської області зокрема триває місячник добровільної здачі в органи внутрішніх справ незареєстрованої зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів та боєприпасів. Місячник розпочався 1 квітня цього року.

переглядів: 1307
pgt 0.40674 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua