МЕНЮ


14:38

З настанням перших погожих днів місто заполонили стихійні торговці. Хто харчами торгує, хто різним крамом. Обирають переважно місця, повз яких найбільше проходить людей – стають на тротуарах, алеях поблизу офіційних ринків. Нічого за торгівлю не сплачують, зате покупців перехопити встигають. Минулого номера "Вечірня газета" розповідала про таку "стихійну точку" біля ринку "Новомиколаївські торгові ряди". Та ж картина – поряд із ринком "Полтавським", біля інших торговельних закладів.

переглядів: 1351
14:35

Давно очікувана мешканцями 101-го мікрорайону подія – відкриття аптеки – відбулася минулої середи за участі кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса, секретаря міської ради Ігоря Волкова та директора ТОВ "Аптекар-груп" Геннадія Заболотного.

переглядів: 1058
12:57

Чотири роки тому у Кіровограді вперше в Україні було впроваджено проект зі створення дитячих закладів нового типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Він отримав чудову назву "Наш дім". Адже лише у власному домі можна жити дружно, затишно та по-сімейному згуртовано.

переглядів: 1086
12:44

У Кіровограді починають ремонтувати дороги. Дорожники спочатку заасфальтують ями, які з’явилися на дорогах після зими, а після проведення тендеру перейдуть і до капітальних робіт.

переглядів: 911
12:35

Кіровоград отримав додаткову субвенцію з державного бюджету у розмірі вісім мільйонів гривень. Ці кошти депутати Кіровоградської міської ради розподілили на другому засіданні п’ятнадцятої сесії міської ради, яке відбулося 30 березня.

переглядів: 904
12:33

На два з половиною мільйони гривень менше, ніж у 2010-му, витрачено торік Кіровською та Ленінською районними в Кіровограді радами на утримання своїх виконавчих органів. Проте заощаджувати цим органам влади ще є на чому. Потреба в економії підсилюється тим, що теперішня каденція цих райрад є для них і останньою (у жовтні минулого року Кіровоградська міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого наступні вибори до Кіровської та Ленінської районних не проводитимуться).

переглядів: 901
12:27

30 березня відбувся заключний тур (пляжний волейбол) І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з пляжного волейболу в закритих приміщеннях, що проходили в спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. Володимира Винниченка, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 929
12:21

Виявляється, шість відсотків кіровоградських старшокласників вважають, що вони здатні на злочин, 57 відсотків навіть не припускають такої можливості, а ще 37 не знають, спроможні порушити закон чи ні.

переглядів: 1016
12:15

Про те, як повертатимуть вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР частину їх коштів (до однієї тисячі гривень), розповіли у понеділок на прес-конференції начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин і начальник філії Кіровоградського обласного управління АТ "Державний ощадний банк України" Юрій Кабов.

переглядів: 2057
1 2 3 »
pgt 0.43981 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua