МЕНЮ


15:43

На Кіровоградщині через продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів 8 закладів торгівлі втратили ліцензії на продаж алкогольних напоїв, ще 2 суб’єкти господарювання сплатили штрафи у розмірі 6800 гривень.

переглядів: 2007
15:38

Кіровоградська міська організація ветеранів України відзначила своє 25-річчя. З цієї нагоди в актовому залі міської ради за присутності широкого кола громадськості, міського керівництва, депутатів обласної та міської рад, керівників районних у місті рад та Новенської селищної відбулись урочисті збори, на яких був відзначений вагомий внесок ветеранського руху в розвиток міста і громади.

переглядів: 1493
14:37

До участі у щорічному фестивалі «Нейгаузівські музичні зустрічі» Кіровоградська музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза та народний меморіальний музей Генріха Нейгауза запросили лауреата міжнародних конкурсів київського піаніста Миколу Дівіна, який виконав твори Фредеріка Шопена, Йоганнеса Брамса, Олександра Скрябіна, Сергія Ярумського.

переглядів: 2092
14:36

У Кіровограді триває медико-соціальна акція «Здорові жителі – здорове місто». Розпочалась вона рівно рік тому в рамках програми «Центральний регіон – 2015» з медико-профілактичного огляду населення віддаленого мікрорайону Завадівка. І ось медики знову завітали на цю околицю, щоб обстежити здоров’я тамтешніх мешканців.

переглядів: 1579
14:35

За оцінками фахівців Кіровоградської міської санепідстанції, якість води у громадських криницях та каптажах обласного центру не відповідає санітарним нормам і вживати її небезпечно. А тим часом вона стала ще гіршою – через підвищення рівнів річкової води та підземних водоносних горизонтів внаслідок танення снігу та довготривалих дощів.

переглядів: 1471
14:34

П’ятого квітня народний хореографічний ансамбль «Росинка» обласного центру дитячо-юнацької творчості відсвяткував своє 30-річчя концертом «На крилах мрій» в обласній філармонії.

переглядів: 1338
14:34

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області викрили у скоєнні злочину двох жителів регіону, які, перебуваючи на керівних посадах та вступивши у злочину змову, незаконно привласнили бюджетні кошти на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

переглядів: 1111
pgt 0.42878 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua