МЕНЮ


18:40

Прокуратурою Новоукраїнського району перевірено стан додержання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування законодавства про освіту в районі.

переглядів: 1515
18:17

Працівники Маловисківського райвідділу УМВС в Кіровоградській області затримали 22-річного підозрюваного у незаконному заволодінні автотранспортом, на якому молодик потрапив у ДТП.

переглядів: 1429
18:17

Працівники відділу ветеринарної міліції УМВС в області та державної служби ветеринарної медицини міста Кіровограда вилучили у жителя Кіровоградського району 30 тушок курятини, які він намагався реалізувати без відповідних документів.

переглядів: 1300
18:16

Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми УМВС України в Кіровоградській області задокументували злочинну діяльність 26-річного кіровоградця.

переглядів: 1026
18:15

Працівники міліції Кіровоградщини підбили перші результати проведення на території області місячника добровільної здачі до органів внутрішніх справ зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових речовин та боєприпасів.

переглядів: 1148
14:58

На спільне засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і робочої групи Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості, яке відбулось у міській раді в середу, були запрошені керівники й головні бухгалтери підприємств, на яких середньомісячна заробітна плата, за даними управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді та податкової інспекції, виплачується в розмірі, нижчому від мінімального.

переглядів: 1315
14:50

На засіданні містобудівної ради що відбулося минулої середи, головний архітектор міста - начальник управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради Вадим Мездрін розповів про план реконструкції і благоустрою вулиці Дворцової.

переглядів: 1313
14:14

Учора обідньої пори в Кіровограді з площі Кірова вирушив у свій перший рейс маршрутом № 150 П «історичний автобус» марки «МАЗ». Напутнє слово з побажанням більше дізнатися про історію обласного центру усім його пасажирам та присутнім на церемонії глядачам виголосив міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1635
12:26

Кіровоградською митницею були підведені підсумки її діяльності за перший квартал 2012 року. Як відмітив начальник митниці Павло Скальський, з початку року митницею було перераховано до Держбюджету України 154,5 млн.грн., що склало 107 % від прогнозованих надходжень.

переглядів: 1434
pgt 0.44513 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua