МЕНЮ


17:48

Працівники Новоукраїнського РВ УМВС України в Кіровоградській області затримали чотирьох жителів Кіровограда віком від 32 до 49 років за підозрою у скоєнні розбійного нападу на подружжя з Миколаївщини.

переглядів: 1180
16:20

У Кіровограді триває акція «Чисте місто». У її рамках проведено вже три суботники, в яких найбільш активну участь узяли депутати та працівники виконавчих органів місцевих рад, колективи навчальних закладів – вищих, шкіл та дитсадків, працівники комунальних підприємств, а також колективи кількох промислових підприємств й банківських установ. На жаль, мешканці приватного сектору, багатоповерхівок поки що не проявили такої активності, як очікувалося, але попереду є ще можливість «реабілітуватися» – 21 та 28 квітня планується провести ще два загальноміських суботника. Про це йшлося під час апаратної наради міського голови Олександра Саінсуса у вівторок.

переглядів: 1362
15:41

Хто такий Олег Скрипка, не потрібно нікому пояснювати. Відомий музикант, лідер гурту «ВВ», організатор фестивалю «Країна мрій», співорганізатор етнофесту «Парад вишиванок» і віднедавна – один з тренерів співочого конкурсу «Голос країни». Він завжди і всюди пропагує якісну українську автентику у всіх її проявах.

переглядів: 1840
13:26

У рамках обласної акції «Зірка пам’яті», приуроченої до 67-ї річниці Перемоги над нацистською Німеччиною, тривають ремонти палат для ветеранів Великої Вітчизняної війни в лікувальних закладах обласного центру. Зокрема, до дев’ятого травня приймуть своїх пацієнтів чотири щойно відремонтовані палати у відділенні неврології обласного госпіталю для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 1248
11:36

Працівниками прокуратури області та прокуратури Олександрійського району проведено перевірку додержання законодавства про охорону дитинства, освіту, захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Новопразькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті 1-2 ступенів.

переглядів: 1363
11:33

Прокуратурою Кіровського району міста Кіровограда проведено перевірку в порядку правозахисної діяльності в сфері соціально-економічних та трудових відносин.

переглядів: 1601 / коментарі (1)
11:32

Новоархангельський районний суд завершив розгляд кримінальної справи та оголосив вирок у кримінальній справі за обвинуваченням 31-річного місцевого жителя у вбивстві власного сина. Дитині було лише 5 місяців…

переглядів: 1286 / коментарі (1)
11:30

Працівники ветеринарної міліції УМВС України в Кіровоградській області та патрульно-постової служби виявили і вилучили у двох жителів обласного центру 4 туші свиней та 2 – яловичі. М’ясо чоловіки планували реалізувати без усіх необхідних документів на одному з ринків Кіровограда.

переглядів: 1093
11:29

Відповідно до ст. 164 прим. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи, коли подання є обов’язковим, чи включення до декларацій перекручених даних тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн. до 136 грн.).

переглядів: 1526
1 2 »
pgt 0.42825 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua