МЕНЮ


13:58

У переддень Світлого Христового Воскресіння на площі перед Кіровоградською міською радою було встановлено велетенську великодню писанку, яку розписали місцеві художники в рамках всеукраїнського проекту, що охопив усі обласні центри нашої держави.
Подивитися на диво-витвір прийшло багато кіровоградців, адже нічого подібного до цього часу ні в Кіровограді, ні в Україні не було. Місцеві художники Андрій Кадигроб, Тетяна Стороженко, Ігор Вишниченко, Анатолій Кімнатний, Євген Івасюта та Андрій Надєждін розмалювали писанку в традиційні для нашої місцевості кольори – поєднання чорного, коричневого, жовтого, червоного із вкрапленнями зеленого, а також відтворили сюжети, пов’язані з історією та сьогоденням нашого міста: на фоні пам’ятних куточків Кіровограда можна було впізнати основоположників українського театру, які 130 років тому в Єлисаветграді заснували першу професійну трупу, давши поштовх розвитку національного театрального мистецтва. Начебто, зійшовши з писанки, Марко Кропив- ницький, Іван Карпенко-Карий, Микола Садовський, Панас Саксаганський та Марія Заньковецька вітали своїх нащадків – сучасних кіровоградців, які, зберігаючи здобутки своїх відомих земляків, перетворюють рідне місто на степову перлину.

переглядів: 2681
13:54

Ось уже чотири роки у Кіровограді успішно діє (і поки що залишається єдиним в Україні) дитячий будинок "Наш дім", де запроваджено інноваційні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вірніше, в нашому місті є два таких заклади – "Наш дім" та "Наш дім-2", в яких живуть 22 хлопчиків і дівчаток в умовах, максимально наближених до родинних. Держава прагне відкинути як неефективну пострадянську систему виховання дітей у сиротинцях. І саме Кіровоград довів ефективність нових форм виховання.

переглядів: 1502
13:37

Розглянувши звернення громадської організації "Спілка воїнів запасу прикордонних військ "Кордон" про встановлення пам’ятника прикордонникам у Сквері прикордонників на розі вулиць 50 років Жовтня та Глінки в Кіровограді з благоустроєм прилеглої території, виконком міської ради на своєму засіданні у вівторок вирішив дати на це дозвіл. Також ухвалене рішення про встановлення символічного обеліску на меморіальному комплексі "Фортечні вали" Герою Соціалістичної праці Семену Тютюшкіну.

переглядів: 1153
13:27

Розширення доступності та підвищення якості надання медичної допомоги хворим з вадами слуху та мовлення обговорювалися на засіданні “круглого столу”, що відбувся в поліклінічному відділенні №1 поліклінічного об’єднання м. Кіровограда. Участь у ньому взяли начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук, адміністрація і працівники закладу, представники обласної організації УТОГ.

переглядів: 1067
13:15

"Український клуб" спільно з ОУНБ ім. Д. Чижевського нещодавно (уже вкотре!) потішив поціновувачів красного слова зустріччю з представником когорти відомих і талановитих письменників.

переглядів: 2515
13:02

Програма проголошених Президентом України соціальних ініціатив є логічним продовженням соціальної політики, яку влада послідовно проводить з 2010 року. Це, передусім, цільова соціально орієнтована допомога тим, хто її потребує найбільше. До цієї категорії відносяться і ветерани війни.

переглядів: 5761
12:58

Молодь на сучасному ринку праці – одна з найуразливіших категорій населення. Кожний другий безробітний – це людина віком до 35 років. Серед причин такого становища – відсутність у юнаків та дівчат досвіду роботи, а інколи самої професії, низький рівень оплати праці та ін.

переглядів: 1483
12:50

Наприкінці минулого тижня Верховна Рада ухвалила Кримінальний процесуальний кодекс. "Новий кодекс суттєво посилює захист прав громадянина, – охарактеризував його Президент Віктор Янукович. – Відтепер ми вводимо в законодавче поле України рівні права для сторін звинувачення і захисту". Глава держави зазначив, що ухвалення цього документа – історичний крок у процесі розбудови демократичної української держави. Також Віктор Янукович повідомив, що новий КПК буде направлено міжнародним експертам, після отримання висновків яких він визначиться щодо його підписання.

переглядів: 1388
12:42

Як відомо, щоб брехати, треба мати гарну пам’ять. Цього не врахувала героїня викладеної нижче історії.
Якось у січні нинішнього року 19-літня Настя, жителька обласного центру, по обіді "культурно" відпочивала з подругою у Ковалівському парку – вони балувалися пивцем на свіжому повітрі. Очевидно, напій вдарив дівчатам у голови, тому що вони посварилися. Діло дійшло до рукопашної. Настя виявилася слабшою. Отримавши кілька ударів в обличчя, вона попленталася парком. Гіркота від поразки посилювалася тим, що в процесі поєдинку було пошкоджено мобільний телефон. Дівчина викинула його в найближчу урну.

переглядів: 1396
1 2 »
pgt 0.47103 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua