МЕНЮ


13:04

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у травні 2012 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електро- постачання.
У зв’язку із виконанням робіт з ремонту і технічного обслуговування ліній перебоїв з електропостачанням слід очікувати споживачам (юридичним особам та побутовим абонентам), зареєстрованим за наведеними нижче адресами.

переглядів: 1243
11:24

Торік дорожники відремонтували асфальтове покриття на площі Богдана Хмельницького. На ці цілі з міського бюджету було виділено 80 тисяч гривень. Однак пройшла зима – і доволі насичена транспортом магістраль знову сяє ямами та баюрами. Виходить, бюджетні кошти витрачено марно? Головне управління житлово-комунального господарства міської ради з огляду на це неподобство направило претензійного листа підприємству «Кіровоградасфальтобетон», яке виконувало на площі роботи, з вимогою ліквідувати недоліки. Якщо не ліквідує добровільно – його примусять це зробити через суд.

переглядів: 1473
pgt 0.39622 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua