МЕНЮ


14:57

Минулої суботи на площу до Кіровоградської міської ради прийшли автори диво-писанки, яка протягом багатьох днів радувала городян своєю надзвичайною красою. У цей день її демонтували, згодом представлятиме Кіровоградщину на Всеукраїнському фестивалі «Парад вишиванок», приуроченому до Дня незалежності України.

переглядів: 1502
14:46

Одна з найактуальніших проблем Кіровоградщини, яка перебуває на постійному контролі органів прокуратури області – погашення боргів із виплати заробітної плати працівникам установ та підприємств різної форми власності.

переглядів: 1138
14:40

На перший погляд податок на додану вартість або простіше ПДВ – це сфера зацікавлення виключно податкових органів. Втім, як свідчать цьогорічні перевірки органів прокуратури Кіровоградщини при здійсненні правозахисної діяльності у сфері оподаткування, відповідь на дане питання виглядає не такою вже й однозначною.

переглядів: 1434
14:37

Як уже повідомлялося, минулого року на «гарячому» під час отримання хабара працівниками прокуратури та Управління СБ України в області затримано голову та керівника апарату Гайворонської районної державної адміністрації. Стосовно них було порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України.

переглядів: 1896
14:35

24 квітня, у загальноосвітньому навчальному закладі №16 смт. Пантаївка побилися учні 11 класу. Після бійки одного із старшокласників доставлено до Кіровоградської обласної лікарні з тілесними ушкодженнями.

переглядів: 1367
pgt 0.4039 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua