МЕНЮ


13:09

Шостого квітня у рамках загальноміської акції "Чисте місто" працівники виконавчих органів Кіровоградської міської ради вже вдруге вийшли на прибирання Ковалівського парку, щоб навести тут лад після зими. У Чистий четвер тут також було влаштоване велике прибирання.
Людей у парку було багато. Здебільшого вони відпочивали – погода стояла сонячна та тепла. А от працювали на очищенні території від минулорічного листя та сміття лише "виконкомівці" та комунальники. Добровільних помічників з числа мешканців прилеглих будинків, на жаль, бракувало. Учасників прибирання комунальні служби забезпечили необхідним інвентарем, транспортом. Активно трудилися працівники управління освіти, житлово-комунального господарства, інших структурних підрозділів виконавчих органів міської ради. Вони навели порядок з боку вулиць Фрунзе та Медведєва: почистили газони, підмели алеї тощо. А от у самісінькому центрі парку скупчились комуністи. Вони вирішили дещо облагородити пам’ятник Леніну, скориставшись автомобілем з вишкою для висотних робіт.

переглядів: 1127
13:06

Минулого тижня в концертній залі обласної філармонії відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2012 року з Кіровограда та Кіровоградського району.
Разом з призовниками в залі були також ветерани, учні навчальних закладів обласного центру, батьки та рідні хлопців. До молодого поповнення українського війська з побажаннями успішної служби звернулися перший заступник міського голови Василь Дзядух та голова Кіровоградської РДА Андрій Маліцький, після чого хлопці отримали подарунки від міської ради (гігієнічні засоби, друковані видання тощо).

переглядів: 1434
12:58

Нинішнього року в Кіровограді планується продати з аукціону дев’ять об’єктів нерухомості. У тому, що ці пропозиції будуть привабливими для інвесторів, висловила переконання на прес-конференції у вівторок начальник управління власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради Ольга Щербина й запросила усіх бажаючих до участі в аукціонах.

переглядів: 1055
12:50

У Кіровограді підбито загальнокомандні підсумки першої міської спартакіади серед депутатів та представників виконавчих органів місцевих рад.

переглядів: 963
12:32

Неподалік від села Небелівки Новоархангельского району знаходиться винятковий за своїми параметрами та науковою значимістю об’єкт археології – поселення-гігант трипільської культури Небелівка. Улітку розпочнеться п’ятирічне його дослідження науковцями з багатьох країн.

переглядів: 1560
12:24

Оплачувані громадські роботи – один з напрямків активних програм сприяння зайнятості населення, які забезпечують тимчасову зайнятість безробітних громадян, вирішують нагальні питання соціального розвитку територіальних громад.

переглядів: 831
12:17

Кіровоградщина – одна з областей, де впроваджуватиметься програма допомоги Україні Фонду народонаселення ООН. Минулого тижня із представниками цього фонду відбулася зустріч в ОДА.

переглядів: 908
12:10

У зв’язку з проведенням в Україні Чемпіонату футболу Євро-2012 нинішнього року навчання в загальноосвітніх навчальних закладах завершиться раніше.

переглядів: 934
11:54

Підробляють зараз багато чого – від сумок "Dolce & Gabbana" до автомобільного пального. І от дійшла черга до сільськогосподарського реманенту. Мова про те, як двоє кіровоградців незаконно використовували товарний знак вітчизняного флагмана сільгоспмашинобудування – ПАТ "Червона зірка". Позаминулого року про їх викриття повідомили чи не всі ЗМІ обласного центру, в тому числі "Вечірня газета". Ще раз розповісти про оборудки цих аферистів нас спонукало те, що недавно у Кіровському районному суді Кіровограда завершився розгляд кримінальної справи стосовно них.

переглядів: 1123
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.51147 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua